Wpis z mikrobloga

Sracie się o to, że kiedyś tag grubasa i tag patostremow był super a ja pójdę krok dalej i powiem, że cały wykop był super zanim pojawiło się tutaj to gówno.
Wcześniej siedzieli tu normalni ludzie, udzielali się na swoich ulubionych tagach na tematy o których mieli jakieś pojęcie.
Wraz z pojawieniem się tagu grubasa i patostremow przyszła tu zwykła patola, dzieciaki albo życiowe fajtlapy bez własnego życia, pasji czy zwykłych zainteresowań, których jedyną rozrywka jest oglądanie cały tydzień obsranej menelicy i jaranie się mitomanem oraz tworzenie tej mitomani - w końcu to wy sobie ubzduraliscie, że jesteście wyrocznia, macie #!$%@? wie jaką siłę i możecie każdego jupitera zniszczyć jak wam się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
99% kont które się tutaj udzielają maja max 2 lata czyli tyle ile trwa hype na grubasa.
A cały wykop ma 14 lat czyli tyle ile widzowie grubasa, srafatusa i lordozy.
Przecież wszystkie tagi związane z patostremami to rak i wylegarnia umysłowego zj3b4nia.
Jak ktoś to traktuje poważnie i na serio to ma ciężko na bani.

O czym my tu rozmawiamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt już nie traktuje wajkopu poważnie.
Raczej jako kopalnie beki.
Ale wychodki będą sobie dalej wmawiać, że ludzie się ich boją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #patostreamy #youtubeshore
  • 21
@xxTymczasoweKontoxx: generalizujesz, jest kilku ludzi, na tagu wieprza, które ma #!$%@? we łbie, a już na pewno ma za dużo wolnego czasu, ale sporo jest normalnych osób, które tego wszystkiego nie biorą na poważnie.

tag przegryw był traktowany z dystansem, często humorystycznie.


Prawda, ale nie zmniejsza #!$%@?, które ma tam swoje leże. Tak samo na innych autystycznych tagach.
@xxTymczasoweKontoxx przez moment było to moje życie i dużo siedziałem i świetnie się bawiłem siedząc tu 24h. W sumie przez pół roku prawie nic nie robiłem oprócz siedzenia na wykop i YouTube. Dobrze, że grubaska wsadzili do więzienia bo mogłem wziąć się za obowiązki i zacząć normalnie wstawać rano, więcej pracować i więcej zarabiać. Teraz tylko czekać aż gruby wyjdzie i znowu pół roku z życia albo dłużej urlopu.
@xxTymczasoweKontoxx: nareszcie jakiś głos rozsądku, ogólnie ja lubiłem oglądac patostreamy żeby się pośmiać ale zarazem jak dla mnie mogłoby ich w ogóle nie być tak samo jak youtuberow (tych którzy deprawują młodzież) ale przez te 2-3 lata pojawiła się na wykopie masa osób co plują bez przerwy kwasem, robią swoje wojenki bo ktoś lubi tego a ja nie lubię tamtego, a bo ten wysłał donejta do kolesia którego nie lubię (no