Wpis z mikrobloga

Mirki z #agh jest tutaj ktoś z Inżynierii naftowej i gazowniczej? Opłaca się na to iść, czy rynek jest zatkany i bez pleców ani rusz? Dostałem się również na Górnictwo na polibudzie śląskiej więc zawsze mam jakąś alternatywę, ale ten gaz kusi ()
  • 9
  • Odpowiedz
@barabasz312: Myśle, że tak jak niektórzy piszą, że trzeba bardzo ładnie dziekana/prodziekana ds. Kształcenia prosić i to dwóch, bo jeden, żeby cię wypuścił, a drugi wpuścił. Bo przed studiami nie masz ocen, wiec musza być solidne argumenty. Tak mi pisał gość, który się tak chciał przenieść, ale postanowił na koniec 1 semestru xD. Ale jak syllabus inny to warto przed wrześniem próbować
  • Odpowiedz
@barabasz312 Przemyśl dwa razy, czy na pewno chcesz na to iść, bo poziom na tym wydziale jest żenujący. Kończą go ludzie, którzy nawet nie potrafią policzyć ułamków, więc dla mnie to wystarczająca antyreklama. O nowych technologiach często więcej się dowiesz od kolegów, niż od prowadzących.
  • Odpowiedz
czy rynek jest zatkany i bez pleców ani rusz


@barabasz312: info z 1 ręki od człowieka, który robi w biznesie naftowym od ponad 20 lat: nie dość, że nie zatrudniają to zwalniają. Cena baryłki systematycznie spada.

  • Odpowiedz
@barabasz312 Gryps od platynowego Mirka z anonimowych: odradzam jesli chcesz zdobyc jakies praktyczne umiejetnosci, pogoogluj sobie bo duzo bylo juz pisane na mirko o tym wydziale. Chcesz pobimbac 4 lata - spoko, chcesz zdobyc prace w zawodzie - idz na inny kierunek.
  • Odpowiedz