Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja siostra ukradła rodzicom klimatyzator, co mam robić...

Mirki sytuacja mnie już przerosła.

3 tygodnie temu podczas fali upałów kupiłem moim starszym rodzicom klimatyzator - taki co wystawia się rurę za okno. Byli bardzo szczęśliwi, wreszcie zamiast 35 stopni mieli 25 i mogli w miarę funkcjonować. Kosztowało mnie to ponad 1500zł, bo był straszny boom na te urządzenia i ciężko było je znaleźć.

Przyjeżdżam dzisiaj do nich znowu i co się okazało... klimy nie ma. Pytam, co się z nią stało.


- No ale jak to?

No wiesz... ona ciężarna i z 5-letnią córką, która cały czas płacze, że gorąco.

Aż mi się zrobiło gorąco i mówię: bierzcie telefon, każcie jej to oddawać. Z siostrą nie mamy najlepszych relacji, poza tym jej mąż myślę sam mógłby to kupić (ona oczywiście nie pracuje). No i co mnie obchodzi, że ich bombelek płacze z gorąca.

Rodzice: przestań anon, my jakoś damy radę, a ona przynajmniej odpocznie w ciąży od tych upałów.

Po prostu mnie zamurowało. Co mam robić? To dalej mój klimatyzator i mogę kazać im oddawać? Wg moich rodziców to był ich i oni jej oddali i jeszcze prawie mnie opierniczyli.

#madka #p0lka #logikarozowychpaskow #codzienndawkamadek #patologiazewsi #patologiazmiasta #bombelek #500plus #madki #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja siostra ukradła rodzicom klima...

źródło: comment_MbaMQeqyq7fXXdQt4KHgYErHGrjxZQtl.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
@Aleksander_Wayne: gotuje się jak to czytam.
Przez takie p..ne podejście moi starzy rodzice żyją na skraju nędzy.
Człowiek sobie odmawia, żeby rodzicom ulżyć na stare lata i polepszyć ich marna egzystencje, a bratowe przychodzą użalając się nad sobą i matka z ojcem wszystko co ode mnie dostaną przekazują dalej tym roszczeniowym krowom, które maja standard życia nieporównywalnie wyższy od starych rodziców, którzy sobie od przysłowiowej gęby odejmują, żeby wszystkie oszczędności
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rodzice mają cię w dupie, ty się oszukujesz, a oni tylko siostrę "kochają". Tak jak ktoś napisał dałeś im to, a oni swoją rzecz oddali, gdybyś im nie kupił to by tego nie zrobili. Teraz masz tylko ból dupy, że nawet rodziców pieniędzmi nie przekupisz, bo zawsze wybiorą siostrę. Znam dwa takie przypadki z otoczenia. Musisz się ogarnąć i ograniczyć kontakty, jak to się stanie to szybko rodzice zmienia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mireczku bardzo dobrze Cie rozumiem. Również mam siostrę hienę, która swoim stylem bycie znacznie odbiega od tego co uważam za właściwe. Wiem jak to jest z dystansem jaki między Tobą, a nią jest. Więc polecałbym drogę na skróty i przy okazji zaoszczędzenie sobie niepotrzebnych, dodatkowych stresów. Numer telefonu do niej masz. Zadzwoń, a jeśli nie rozmawiasz z nią to wyślij smsa jasno opisując kto ten klimatyzator kupił, wyznaczać datę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz że klime POŻYCZYŁEŚ, A NIE DAŁEŚ, a to spora różnica. Wyjedź na chama że żądasz zwrotu bo potrzebujesz/masz kupca i tyle. Tym bardziej jak masz jakiś dowód zakupu. Jak nie i tamci by poszli na policje wal w ciula że do rodziców tylko wstawiłeś aby ocenili jak działa, albo coś i że widocznie się nie zrozumieliście. Chyba nie podpisywaliście umowy kupna sprzedaży ? Więc jeśli nie dałeś im
  • Odpowiedz
W tym przypadku nie chodzi o to kto ma dokładne prawa do klimatyzatora, ewidentnie widać, że laska wykorzystuje rodziców, a Ci pewnie zrobią dla niej wszystko (Jak większość rodziców), moim zdaniem powinni zwrócić rodzicom klimatyzator
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ehhh skad ja to znam... Moj tata taki sam w stosunku do mnie i moich siostr. Odda ostatni grosz chocby nawet mial caly miesiac jesc cebule z chlebem. Z tym ze tylko ja sie stawiam i awanturuje jak chce mi cos dac a moje kochane siostry rece chetnie wyciagaja i czesto go wykorzystuja. Tez byla sytuacja ze tata dostal ode mnie mega pake podstawowych rzeczy spozywczych i artykulow do
  • Odpowiedz