Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja siostra ukradła rodzicom klimatyzator, co mam robić...

Mirki sytuacja mnie już przerosła.

3 tygodnie temu podczas fali upałów kupiłem moim starszym rodzicom klimatyzator - taki co wystawia się rurę za okno. Byli bardzo szczęśliwi, wreszcie zamiast 35 stopni mieli 25 i mogli w miarę funkcjonować. Kosztowało mnie to ponad 1500zł, bo był straszny boom na te urządzenia i ciężko było je znaleźć.

Przyjeżdżam dzisiaj do nich znowu i co się okazało... klimy nie ma. Pytam, co się z nią stało.


- No ale jak to?

No wiesz... ona ciężarna i z 5-letnią córką, która cały czas płacze, że gorąco.

Aż mi się zrobiło gorąco i mówię: bierzcie telefon, każcie jej to oddawać. Z siostrą nie mamy najlepszych relacji, poza tym jej mąż myślę sam mógłby to kupić (ona oczywiście nie pracuje). No i co mnie obchodzi, że ich bombelek płacze z gorąca.

Rodzice: przestań anon, my jakoś damy radę, a ona przynajmniej odpocznie w ciąży od tych upałów.

Po prostu mnie zamurowało. Co mam robić? To dalej mój klimatyzator i mogę kazać im oddawać? Wg moich rodziców to był ich i oni jej oddali i jeszcze prawie mnie opierniczyli.

#madka #p0lka #logikarozowychpaskow #codzienndawkamadek #patologiazewsi #patologiazmiasta #bombelek #500plus #madki #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Moja siostra ukradła rodzicom klima...

źródło: comment_MbaMQeqyq7fXXdQt4KHgYErHGrjxZQtl.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
@noctem_corvus: skoro #!$%@? kupil go rodzicom to znaczy, ze to rodzice byli wlascicielami tego klimatyzatora i mogli zrobic z nim co im sie zywnie podoba, jak komus dajesz prezent urodzinowy to potem tez sprawdzasz czy solenizant przypadkiem tego prezentu nikomu nie oddal?
  • Odpowiedz
Dodatkowo uważam, że nie powinien próbować odbierać siostrze tego klimatyzatora, tylko porozmawiać z rodzicami o tym, że poczuł się wykorzystany, bo to miał być prezent dla nich. Jak rodzice nie zrozumieją, to nie ma sensu dalsze kupowanie im czegokolwiek. Jak zrozumieją, niech porozmawiają z siostrą oni, żeby prezent oddała.
  • Odpowiedz
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania Ogólnie zgadzam się, że każdy może zrobić z prezentem, co chce...

... no chyba że ktoś inny swoimi manipulacjami wyłudza od kogoś słabszego coś, co dostał, bo miało mu pomóc. Osoby starsze są niestety na to podatne. Dlatego zdecydowaną reakcję uważam za obronę rodziców i też ustawienie sytuacji na przyszłość - będą coraz słabsi i będą potrzebowali coraz większej pomocy.

Z siostrą nie wdawałabym się w awanturę, bo nic to
  • Odpowiedz