Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki budowlane!

Już niedługo odbieram mieszkanie. Pytanie zasadnicze czy jest sens robić to z pomocą jakiegoś fachowca?
Mieszkanie od dużego dewelopera, stan deweloperski. Tak w sumie to pewnie i tak na etapie wykończenia wyjdą mniejsze lub większe poprawki więc zastanawiam się czy nie machnąć po prostu ręką na ewentualne drobne usterki zauważone przy odbiorze. Co myślicie?


#budownictwo #nieruchomosci #deweloperka #rzeszow
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jsze lub większe poprawki więc zastanawiam się czy nie machnąć po prostu ręką na ewentualne drobne usterki zauważone przy odbiorze. Co myślicie?


@sommerfeld: im wiekszy deweloper tym bardziej bierz kogos kto sie zna... a nie kazdy fachoweic z internetu to dobrze zrobi
  • Odpowiedz
@theoforos1 Dlaczego im większy? Obserwując po znajomych najwięcej problemów mają ci, którzy kupili mieszkania/szeregówki od małych deweloperów.
  • Odpowiedz
@sommerfeld
Cześć Mirku,
Jak tam mieszkanie, odebrane?
Chciałem Cię zapytać kogo miałeś od odbioru, czy się sprawdził, jakie mankamenty i niedoróbki wykrył i czy jesteś zadowolony? Jak reaguje na takie rzeczy developer?

Daj znać i ewentualnie poleć kogoś, bo też niedługo mnie to czeka.
Pozdro!
  • Odpowiedz
@czynmydobro: Hej, mieszkanie już odebrane :)
Wziąłem gościa z AM DomInvest i w sumie jestem zadowolony. Zauważył kilka niedoróbek, lekko niedolaną wylewkę w salonie, minimalny brak kąta prostego w jednym dosłownie rogu, kilka mikroskopijnych ubytków na suficie. Tak poza tym nie było za bardzo do czego się przyczepić. Mówił, że odbierał niedawno jakieś mieszkania na wschodzie Rzeszowa i tam kątownik odstawał w rogu pomieszczenia kilka centymetrów a deweloper twierdził że
  • Odpowiedz