Wpis z mikrobloga

Prawdziwa historia z #facebook. Lokalna grupa mieszkańców, kilka tysięcy członków. Gość dał temat, że przed chwilą jakaś baba (w zasadzie były we dwie) ukradła mu kwiatek z prywatnego ogródka w bloku, ale ich nie gonił, że następnym razem jak ktoś wyrwie, to zwróci uwagę. Na co prócz niektórych głosów potępiających złodziejkę, spłynęła na niego spora fala hejtu, że jest frajerem, społeczniakiem, a nawet pedałem xD (dużo przekleństw, głównie od kobiet, że kręci aferę) i że jakby im zwrócił uwagę, to by mu tego kwiatka włożyły w dupę i dostałby #!$%@? od kobiety xD że nie wie "z kim" pisze, itd. Wątek rozrastał się w tempie wykładniczym.
Administratorzy widząc ataki usunęli wątek. On założył nowy z zapytaniem dlaczego nie można poruszyć tematu kradzieży kwiatków, że przecież nie złamał regulaminu i jest kulturalny, że z tematu/grupy powinny być wyłączane/blokowane osoby agresywne i wulgarne.
W odpowiedzi dostał bana xD, a tamte osoby nie :)
A ja siedzę i sobie tak oglądam ten teatrzyk #!$%@?. Lepsze niż telewizja.
#opowiadanie #truestory #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #przegryw #afera #dziendobry #patologiazmiasta
  • 43
@uzytkownik4: na łódzkiej grupie osiedlowej podobna sytuacja niedawno - babka wstawiła fotki-ostrzeżenie, że jakiś dziad kradnie ułożoną na palecie kostkę brukową przeznaczoną do położenia przed blokiem i zanosi łupy do swojego garażu. Pełna dokumentacja foto z zastrzeżeniem, że jak facet sam nie odda w ciągu 2 dni, to zgłasza sprawę na policję. Efekt? Jeden komentarz potępiający złodziejskiego dziada, a sto obrażających babkę, że jest konfiturą i frajerką, i żeby zajęła się
Teraz tak pomyślałem, że może by tak masowo dołączać się do tej grupy i poruszać jakieś tematy związane z kradzieżą kwiatków xD ? I tak nie ma nic do stracenia, najgorsza kara, to byłby ban na FB na jakiejś gówno-grupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@edytaaa_s: @uzytkownik4:

ze 2-3 lata temu kładli kostkę brukową na chodnikach ze 2 ulice dalej. Kiedyś się kręcę po placu i widzę że wożą 'osiedlowe chłopaki' tę kostkę w taczkach(wyszło że komuś do garażu) Mówię im i 'nowemu właścicielowi' że #!$%@? sami siebie okradacie bo to z waszych podatków robią naszą dzielnicę, to mi powiedzieli że oni żadnych podatków nie płacą i że przecież to państwowe to można kraść bo
Mówię im i 'nowemu właścicielowi' że #!$%@? sami siebie okradacie bo to z waszych podatków robią naszą dzielnicę

@lets_gou_tnijmy_wuosy: Akurat tutaj oni mają rację nie zgadzając się z tym bo przy założeniu, że kradną tylko oni to wyjdą na plus bo jednak udział ich podatków w tej kostce był mniejszy niż to co wynieśli. Oczywiście kradzież to #!$%@?, ale też trzymajmy się logiki.
@ludwikVwazon: a najlepsze jest to, że pieniądze na ten remont mogły być z jakiegoś funduszu dzielnicowego/miasta, np. w końcu uzbierały się po latach trudów. A oni #!$%@? i nie będą mieli wyremontowanego chodnika xD
_______

Przyszli za godzine z 3-4 paletami do mnie, że masz pan, panu też się dostanie, będzie do palenia XDDDDDDD

Powiedziałem że nie chce i już więcej nic nie zniknęło


@lets_gou_tnijmy_wuosy: to była próba łapówki za
@uzytkownik4: przy okazji, kiedyś jakiś facet kupił kawałek przed parkiem kawałek placu, załatwiłem i kupiłem od niego drewno po czyszczeniu placu, za grosze kupiłem prawie 10m3 drewna, tylko umowa była taka że jego majster drzewo ścina, a resztę obrabiam sobie sam, gałęzie na kupe, grube biore i gitara, jego nic więcej nie obchodzi. no ale do sedna bo zszedłem z tematu, no i ze 2-3 dni roboty przy tym było, i
@ludwikVwazon: pewnie tak, ale podobnie myślących ludzi jest w polsce ogrom, robią kostkę to można #!$%@?ć, robią droge to można trochę piachu #!$%@?ć, pracują w kopalni to mogą #!$%@?ć 25kg kabli bo to państwowe itp

przykładów można mnożyć

jak poszedłem do 1 pracy to starsi fachem mi też mówili, że młody bierz co chcesz bo stary #!$%@? płaci to trzeba sobie odbić

i oni się kitrali i cięli na boku palety
@uzytkownik4 kuuurła ale chciałbym mieć jak taki van damę czy inny skilla, na #!$%@? #!$%@?ą, a później bagiety by przyjechały a tu siedzi koło i z 30 typa leży obite, tfu na takich podludzi, tylko kupą a tak to w mordzie silne
@Rain_: a najlepsze było, jak mu jakaś grażyno-jessica odpisała, że jakby to jej zwrócił uwagę, to że by mu właśnie tego kwiatka włożyła w dupę i jeszcze by od niej dostał (został pobity), a on odpisał, że jakby go uderzyła, to by oddał albo sprowadziłby-obezwładniłby ją na ziemię broniąc swojej nietykalności xD wyobraźcie sobie gównoburzę po tym, szkoda, że nie zrobiłem screenów.