Wpis z mikrobloga

@Rozbojnik_Alibaba: się nawet instalowało tą wersje z półprzeźroczystymi drzewami żeby szukać bagów xD to było piękne w tibii, bo teoretycznie po huncie powinieneś być szczęśliwy z nabitego lvl'a, a ja miałem mokre ręcę na samą myśl tachania loota z zamku do ab xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dobrySwir: Bedac mlodym szczylem raz kupilem pacca jakos przez allegro i po zrobieniu postmana zasiedzialem sie na Mintwalin kisnac ze znajomych siedzacych na zamku xD Ehh... to byly Tibiaz teraz to nie ma Tibii
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba: Jak kiedyś znalazłem lootbaga w kopalniach obok kazzo, to żeby nie stresować się ciągnięciem go, brałem po 2 chain armory i #!$%@?łem do venore. Oczywiście nie skrótem przez kazzo - bo go nie znałem - tylko biegłem na północ od femor hills, później do ab i dopiero do venore. ()
Piękne to były czasy
  • Odpowiedz
Przepraszam w której epoce wy żyjecie? Naprawdę mierzycie czas w obiegach ziemi w okół słońca począwszy od umownej daty poczęcia głównego bohatera jakiejś miernej powieści fantasy?

Proszę o pomoc, czy jest tu ktoś kto mógłby mi napisać która wersja Tibii była 2005 okrążeń słońca od czegoś tam zwiaznego z gościem od Krzyża?
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba: Świeżo po zakupie pacca wybrałem się do Port Hope. Depo zawalone śmieciami to pomyślałem, że posprzątam. No i przeciągam wszystko do śmietnika, ładnie idzie, ludzie się kręcą, może ktoś mnie pochwali. Podlatuje ~200 lvl i pisze "oddawaj loota". Ja zdezorientowany pytam "o co chodzi"? "Oddawaj loota z małp, przytargałem w bagu, loot z całego dnia". Połączyłem wątki, że ten lootbag wylądował w koszu. I gra się skończyła na Pandorii :D
  • Odpowiedz