Wpis z mikrobloga

@WhippingQueen: Nie wiem, czy jesteś brzydka, ładna, gruba czy chuda. Stara czy młoda. Nie wiem. Ale każda kobieta ma -2 pkt (na 10) w skali rucheinstaina jak ma fajkę w gębie. Wtedy to jest gęba.
Jak ma #!$%@? to wtedy jest buzia, ale nie o tym. Bardzo kobieta traci, brzydkie zęby, nieświeży oddech, ani to fajne, kozackie czy seksowne.
Lepiej zrób sobie dobrze zamiast brać fajkę. Ot porada faceta xD
@WhippingQueen: Taki pro tip, nie dawaj się na mówić na nawet jednego papierocha do piwa/pogaduchy czy innej sytuacji z którą kojarzysz palenie. Nie paliłem 8 miesięcy, przez kilka stresowych dni doszło od tego że znowu spróbowałem zapalić. 2 machy zebrało mnie na wymioty, kapeć w mordzie etc. Stwierdziłem, że jestem wolny od tego gówna, ale przez przeciągające się napięcie dnia następnego mój organizm domagał się kolejnej próby ognia dla nałogu. Uległem
Pozdrawiam, u mnie 2 lata bez fajki- elektryka ( wapowalam jak głupia) minie w listopadzie. Zakończenie palenia było najlepsza decyzja w moim życiu. Czuje się rewelacyjnie : )
@login-jest-zajety: No nie wiem, z tabaką mam styczność od dobrych 10 lat i jakoś się nie uzależniłem, mam z kilkanaście różnych, żadna nie jest nawet w połowie wysznupana a ostatni raz ją używałem ze 2 miesiące temu.