Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3471
Uwielbiam tekst - "Zatęsknisz jeszcze za szkoła"

Ten tekst mam chyba tylko sens jak pracujesz w kamieniołomie od 6 do 22 - wtedy zatęsknisz
za szkoła, ale każdy normalny który ma normalną pracę - nigdy tak się nie stanie.

#pracbaza
  • 207
  • Odpowiedz
@IcyHot: tak, zwłaszcza za wredną starą babą bez chłopa, która wygłasza mądrości życiowe do których sama się nie stosuje oraz w nudny i monotonny sposób "przekazuje" informacje, które znajdę sobie na Wikipedii, do tego jeszcze dochodzą: wstawanie o szóstej rano, dojazdy zdezelowanym autosanem, niewygodne krzesła w klasach, brak mydła i ciepłej wody w toalecie, brak stołówki oraz durnowate towarzystwo.
  • Odpowiedz
@IcyHot: Za szkołą to nie tęsknią chyba tylko przegrywy i Ci z pierwszych ławek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla całej reszty to pierwsze alko, pierwsze dragi, pierwszy seks, pierwsi przyjaciele z którymi kontakt ma się do końca życia, pierwsze zawody i pierwsze sukcesy i pierwsze odkrywanie świata. Współczuję ludziom którzy źle ten okres przeżyli bo to czas który się wspomina do końca życia jako coś świetnego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bover: byłem zupełnie przeciętny, nikt mnie nigdy nie gnębił a za szkoła nie zatęskniłem ani razu. Gówniane miejsce, sprawdziany, wypracowania i inne #!$%@?. Teraz sam o sobie decyduje, robię co swoje udaje, że mnie to interesuje a mam #!$%@?. Praca dostarcza mi środków do realizacji zainteresowań i przyjemności. Co dawała mi szkoła - #!$%@?.
  • Odpowiedz
@IcyHot siedzę właśnie na fotelu wartym z 2 tysiące złotych. Gdzie wszystko reguluje jak chce.

Jakbym był w szkole to siedzialbym na rozwalonym drewnianym krześle popisanym z przyklejonymi gumami do żucia
  • Odpowiedz
@IcyHot ja mam ciężką pracę, u siebie na wsi z warzywami i tęsknię za atmosferą szkoły, kumplami, dziewczynami, beztroską ale nie za nauką i obowiązkiem szkolnym.
  • Odpowiedz
  • 1
@IcyHot jedyne za czym tęsknię że szkoły to był wf. Serio, nie da się już zebrać teraz takiej ekipy do pobrania w piłkę albo kosza jaka miałem w liceum. Znajomi nie są zainteresowani a z randomami z internetu to już nie to samo
  • Odpowiedz
@IcyHot: każdy kto miał normalna szkole, gdzie miał znajomych, z którymi lubił spędzać czas tęskni za szkołą. Poza tym okres szkolny tobie tylko szkoła, ale i czas po niej. Znajomi, zajawki, dużo czasu wolnego, młodociane miłości. Spoko czas, który oczywiście ma swoje minusy, ale mimo że mam spoko pracę, to i tak czasami wspominam z utęsknieniem szkole.
  • Odpowiedz
Teraz na studiach jest zmiana o 180 stopni. Każdy wykładowca/laborant jak się poprosi, wytłumaczy, idzie się jakos dogadać. A w technikach/liceach uczy w 95% patola która nie dostała pracy gdzie indziej i zmuszona jest uczyć nastolatków.


@razoreek: poczekaj, albo masz uczelnie z kosmosu albo jeszcze nie trafiles na odpowiednich ludzi, tam tez sa betony ktore cie uj... bo im sie nie podoba zycie, ktore mialy zarabiac 10k po doktoracie a #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
Gdyby za chodzenie do szkoly placili mi tyle ile teraz za programowanie to moglbym isc do zaocznej :)
  • Odpowiedz
@IcyHot: Kurła. Za każdym #!$%@? razem
- chodzisz do szkoły - zaczekaj, pojdziesz do gimnazjum to zobaczysz, tam to dopiero jest hardcore, ciesz sie tym, co masz
- chodzisz do gimmazjum - w liceum to dopiero #!$%@?, zginiesz marnie
- w liceum - liceum to #!$%@?, zobaczysz na studiach jak jest ciężko
- na studiach - studia to #!$%@?, pojdziesz zarabiać to zobaczysz jak ciężko siebie utrzymać i rodzinę
Teraz pracuję
  • Odpowiedz
@IcyHot: Nikt z was nie tęskni za lajtowymi lekcjami w czerwcu, na które można było nie przyjść, gadaniem z kumplami, których kiedyś mieliśmy a teraz już prawie nikt z nas nie ma, dwumiesięcznymi wakacjami, odpałami na lekcjach, graniem w piłę po zajęciach, pseudo tańczeniem na dyskotekach szkolnych? Dla mnie to była jedna wielka przyjemność, a nauką nie musiałem się zbytnio przejmować bo byłem zdolny i czerwony pasek prawie sam się robiił
  • Odpowiedz