Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3471
Uwielbiam tekst - "Zatęsknisz jeszcze za szkoła"

Ten tekst mam chyba tylko sens jak pracujesz w kamieniołomie od 6 do 22 - wtedy zatęsknisz
za szkoła, ale każdy normalny który ma normalną pracę - nigdy tak się nie stanie.

#pracbaza
  • 207
  • Odpowiedz
  • 543
@IcyHot: czasem tęsknię ale bardziej za kilkoma ludźmi, cała reszta była #!$%@?, martwienie się każdego wieczora czy nie zapomniałem o jakiejś istotnej pracy domowej lub sprawdzianie z jakiegoś gówna, a tak gdy mija 16 to do 8 następnego dnia mam #!$%@? we wszystko
  • Odpowiedz
@IcyHot: Najgorsze to były niektóre nauczycielki po wyższych szkołach hałasu w Pcimiu dolnym z mojej gimbazy, które wyżej stały niż dupę miały. Jeszcze niedawno im mówiłam dzień dobry, ale odpowiadały z taka laska i jedyna, która umie się uśmiechnąć to pani od chemii, która była największym postrachem szkoły XD
  • Odpowiedz
  • 1234
@IcyHot tęsknię za szkołą, bo byli wtedy fajni znajomi i rzeczy które cię obchodziły to: szkoła i i ci właśnie znajomi, a nie dzieci, kredyty, kariery, wypłaty itd.
Druga sprawa, że podobał mi się ten nienormowany czas lekcji. Czasem powiedziałeś 8h w szkole, ale często też 4, a w pracy to codziennie ta sama rutyna do porzygu XD
  • Odpowiedz
@IcyHot #!$%@? :D, ja już na studiach widzę jaka ta szkoła była #!$%@?, te podejście nauczycieli. Teraz na studiach jest zmiana o 180 stopni. Każdy wykładowca/laborant jak się poprosi, wytłumaczy, idzie się jakos dogadać. A w technikach/liceach uczy w 95% patola która nie dostała pracy gdzie indziej i zmuszona jest uczyć nastolatków.
  • Odpowiedz
@IcyHot: ja trochę tęsknię za licbazą, bo tam robiłam mnóstwo fajnych projektów, a w pracbaza mamy teraz zastój i wszelkie fajne inicjatywy są odkładane na później.
Ale poza tym to nie.
  • Odpowiedz
  • 9
@Kalaudiusz chodzisz teraz do 7 czy coś? Obecnie nie wiem jak wyglądają lekcje (slyszałam że po reformie dzieci są o wiele bardziej obciążone), ale ja kończyłam liceum 6 lat temu i 8h to mieliśmy może raz, dwa razy w tygodniu.
  • Odpowiedz