Wpis z mikrobloga

@Ni3pokolorowany
Nie twierdzę, bo ostatnio jedna różowa pokazywała mi rajty i podpaski z logiem "for men", ale #!$%@? to nie znaczy, że facet przed każdym wyjściem maluje paznokcie i goli nogi....bo zaraz zacznie golić cipę.

To jest tylko marketing. Jeśli jakiś homoś ma na coś kasę to mu się to sprzeda nawet jeśli to mu zupełnie do niczego nie potrzebne. Tak jak #!$%@? lakier do włosów
@Ni3pokolorowany: Chodzi o przesadyzm w dbaniu o wyglad. Pianka i lakier? Serio?Na ile sposobow mozna ulozyc krotko przystrzyzone wlosy? Domniemma, ze masz krotkie. Jelsi masz dlugie to mozliwe, ze sa ci . te kosmetyki potrzebne. I nie chodzi o pedalowatosc, tylko o przesadne dbanie o sam wyglad, taki bardzo na pokaz, taki insta story charakterystyczny dla milenialsow i innych platkow sniegu.

@Smutnytramwajzruczaju moge, to mam. dzisiaj fryz wyglada jak bocianie gniazdo
@arysto2011: Mam długie do brody ale nadal nie rozumiem o co ci w zasadzie chodzi xD przesadne dbanie o siebie? Zajmuje mi to 5 minut maksymalnie a dzięki temu mam włosy ułożone tak jak chce przez cały dzień co dla mnie jest kluczowe bo maja na tyle beznadziejna właściwość ze opadają mi cholernie. A przy pracy z klientami zależy mi na dobrym wyglądzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@arysto2011, w przeciwieństwie do Ciebie, który nazywa spierdoksem osobę, której skończył się lakier do włosów, absolutnie nie widzę w tym nic złego. Drażni mnie natomiast jak ktoś wytyka komuś takie rzeczy, dopowiadając sobie do tego jakieś dalsze teorie. Skąd wiesz czy lakieru do włosów nie używa tylko po to, żeby ogarnąć niesforny, opadający na czoło, kosmyk włosów, od którego swędzi go skóra i wygląda niechlujnie?
@Ni3pokolorowany: Chodzi o zalozenie. W99% faceci nosza krotkie wlosy. na tyle krotkie, ze nie ma nawet jak ich ukladac. ie mowiac o stosowaniu zaawansowanej chemii w postaci pianki / lakieru. To z kolei sugeruje, ze ktos, kto uzywa ich do krotkich wlosow to osoba, ktora sporo energii poswieca wygladowi zewnetrznemu, mimo ze nie jest to konieczne.

Okazuje sie, ze Ty akurat masz potrzebe, bo dluzsze wlosy (do brody) sie nie ukladaja
@wojtoon: 'Męski' lakier do włosów - 29,99 zł:
https://www.empik.com/goldwell-salon-only-lakier-bardzo-mocny-600-ml-goldwell,p1079410381,perfumy-p
'Kobiecy' lakier do włosów - 12,99 zł:
https://www.empik.com/schwarzkopf-taft-power-caffeine-lakier-do-wlosow-mega-mocny-250-ml-schwarzkopf,p1137153173,perfumy-p?gclid=CjwKCAjw04vpBRB3EiwA0IieavygvBvfNpnTKoCgpk13jYcDnfZoxPoqzas4RgbKAAyijt-Gx1BkPRoCgesQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Oba są bezzapachowe i tak samo mocne. Po co przepłacać.
W sumie kobiety mają to samo z maszynkami do golenia. Ostrza mają te same co w 'męskich', ale maszynki są różowe, więc płaca kilka zł więcej. Moja żona używa 'męskich' maszynek, póki co włosy na klacie jej nie wyrosły od tego.
@arysto2011: @wojtoon:
ale z was cipeusze skoro lakier i układanie włosów was boli XDD

a potem idzie taki wieśniak z przetłuszczonymi i nieobcinanymi od 3 miesięcy włosami przez miasto, że wstyd na całą europę gdy jakieś turysty się zjadą do naszego #!$%@?łku nad wisłą XD