Wpis z mikrobloga

NO HEJKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej pisze się rzeczy pod wpływem emocji i zrobie to teraz bo znów cos przeciagnę do tygodnia i się wypalę.

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Edycja 2019 Open'er Festival to jest jakaś porażka, ja myślę że to oskarkowe, #!$%@? głupie społeczeństwo, te k**a banda imbecyli która chodziła na tych k*w Strołksów z Nowego Jorku to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Nie na Travisa, nie na Asapa, tylko na jakieś ky Hej Sokoły, J Bałwanów w dupę ......, na Janów rapowanie chodzili. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to p***e 700 czy 800 złotych wydanych, to was powinno się...

NO ALE BEZ HEJTU BO JEDNAK DNI BYŁY FAJNE NAWET
Ale od początku
Niby tylko weekendowy karnet ale piekna opaska, az szkoda rozcinać. I na syzbko dwa trzy zdania o koncertach
Kylie Bo to dla niej pjechałe. Piekny, cudowny koncert. Dużo różnoroności, dopracowana część artystyczna, wgl słodko było jak przy graniu Slow było wplatane Fasion Bowiego :3
CKOD żałowałem że musiałem olać końcówkę, ale nie mam gardła przez ten koncert. Wspaniałe uczucie było ich znów zobaczyć
Lana Del Rey Szanuję, wyrobiła się wokalnie. Ale nawet jak dziękowała za dary i energię to w życiu bym jej nie zaufał, taka fałszywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Daria Zawiałow NIBY DARIA A JEDNAK TYPOWA JULKA. Z nią jest jak kiedyś z Oskarem z Pro8l3mu. Było fajnie póki nie otwierał mordy. Te powtarzanie jednego zdania co utwór mogła sobie odpuścić
SHECK WES AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH To było piękne, warto było ogarnąć drugą połowę występu
FLATBUSH ZOMBIES Prawie zbiłem pionę z Meechy Darko jak wleciał w pogo w publikę. Świetny wystep.
G-Eazy jak zobaczyłem ze od dwóch lat nie zmienił NIC na swoich koncertach poa nowymi kawalkami to nie żalowałem #!$%@? tego burgera
Smashing Pumpkins Było zaskoczenie, bo zagrali BARDZO DOBRZE i bez nudy. Trochę sentyment do Disarm czy 1979, fajnie było to usłyszec live. Ale jestem o te 10 lat starszy i juz mnie tak nie jarają
KAMP zaraz się zbliza 10 koncert live ich jaki widze i #!$%@? nadal jest to samo. Dupy nie urwie ale no potuptać się da
J Balvin a.k.a J BAŁWAN JEZU JAKIM CUDEM TO MIAŁO SLOT NA GŁÓWNEJ. JAKIM CUDEM NIE BYŁO ABSOLUTNIE NIC W TYM CZASIE. Tragedia
Anna Calvi przyzwoicie, miło się słuchało ale 4 dnia o tej godzinie jednak chcesz coś ruchliwego a nie smęta. przynudzało jednak
Jungle Chyba najlepszy koncert po AC z 2013 na koniec festiwalu, genialnie delikatna muzyka na koniec, dobrze prowokowała do tuptania ale w en subtelny i delikatny sposób. Dobre rzeczy live robią
SWEDISH HOUSE MAFIA** dałem sobie cel, że jeden koncert przeżyję na płycie. WARTO BYŁO. Wytrzymałem te 40 minut i potem siup na tył, ale równcześnie mega szacun ze zagrali set 2h i 20 minut. Nie przeszli bokiem

Czy wrócę? To nie wiem, zależy od wielu współczynników plus samego lajnapu. Ilość płodnych Julek i Oskarków nie zachęca bo się czasem juz rzyga od ich #!$%@? w SKM czy w kolejkach gdzieś. Ale są momenty festiwalu które przyciagają. No #!$%@? typowy syndrom sztokholmski
A tak poza tym, chciałbym przeprosić za brak piwa. Pogoda była denna, trudno o mobilizację. A zasięg pada i kiedy nie masz apki wykopu(pozdro app store za zbanowanie XD) to trudno regularnie to kontrolować. Uda się kiedys, wierzę.
A przy okazji pozdrowię pare osób z którymi sie fajnie w tym roku bawiłem
@The_ZoltArR @Dutch Juleczka @czarujacy_karmelek ( ͡° ͜ʖ ͡°) i druga festiwalowa Julka czyli @doustnie

NO I NA KONIEC HYMN EDYCJI.

MO BAMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#opener #zimniokpoleca
A.....h - NO HEJKA ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepiej pisze się rzeczy pod ...
  • 17
@Apollo_Vermouth: no syndrom sztokholmski jak nie wiem... teraz się naczytałem relacji i pewnie za rok pojadę chociaż na jeden dzień, bo jakoś tak nieswojo się czułem przez ten tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby lajnapy lepsze zagramanicą, ale weź tam dojedź i nocleg itp., a tutaj pyk w pociąg i jesteś
@MirasekTurasek: nic mnie nie zdziwi na tym feście xD Jakbym nie miał mentalnie 60 lat to bym tam z chęcią poszedł bo to było piekne do obserwowania z poziomu odległości miksera
@Kutecz: ten DJ mnie i @The_ZoltArR trochę uratował w walce z kolejkę po langosza. No i tłumił J Bałwana na głownej, za co mu niezmiernie dziekuje XD
@arealhumanbean: no ja miałem 3 letnią przerwe przez te 10 lat
@Apollo_Vermouth: mad cool bardzo mocne lajnapy, kusiło mnie w tym roku, żeby spróbować, ale trochę strach jak się naczytałem, że taka wtopa organizacyjna była w zeszłym roku, będzie trzeba obserwować w tym czy się poprawią

no i glastonbury bardzo mnie ciekawi czy dadzą jakieś petardy z kosmosu na rocznicę
@arealhumanbean: jakieś problemy z organizacją? Możesz rozwinąć albo masz artykuly? poczytałbym też o tym

A Glasto to wiadomo ze się wyprzeda w chwilę ale no 50 lecie to musi być bomba. Obstawiam jakichś Stonesów Kanye czy inny blockbuster
@Apollo_Vermouth: problemy były głównie pierwszego dnia, bardzo długie kolejki do wejścia, niektórzy 2h w słońcu stali, system płatniczy padł i bankomaty, no i ogólnie zbyt dużo ludzi jak na taki teren

drugiego dnia massive attack zrezygnowało z występu, bo podobno zbyt duże natężenie dźwięku z innych scen było, a trzeciego dnia pełny bus festiwalowy prawie spadł im z mostu xD

https://www.thelocal.es/20180716/complaints-flood-in-over-madcool-festival-chaos
Pobierz a.....n - @Apollo_Vermouth: problemy były głównie pierwszego dnia, bardzo długie kole...
źródło: comment_KHmGp56MS2bRaFmM5i34l0WSYKE30ksY.jpg