Wpis z mikrobloga

@janekplaskacz: #!$%@? z plusem. Tutaj o bezpieczeństwo chodzi. Te progi z filmiku są fatalnie umieszczone i ZAGRAŻAJĄ kierowcy niż realnie kogokolwiek chronią. Podobne progi rozlokowano w miejscowościach nadmorskich, ale tam ma to sens bo co chwilę na jezdnię wbiegają dzieci januszy.
@dzieju41 Dlatego, że kilkanaście godzin w aucie to nie komfortowa podróż, a auto można wynająć na miejscu. Ale rozumiem, że jak się bierze z salonu to trzeba przebieg na gwarancji zrobić xD
rozumiem, że jak się bierze z salonu to trzeba przebieg na gwarancji zrobić xD


@erajwa: Xd nawet mi przez głowę nie przeszło, na gwarancji mam lata bez limitu km. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak będę na emeryturze to będę latał samolotem. A teraz sam sobie sterem, żeglarzem, kierowcą i nie musisz się o mnie martwić i o komfort jazdy mam zmiennika, moją żonę.
najgorszy typ hopki. Nienawidzę ich. A to jest dodatkowy powód, by hopki uregulować prawnie i #!$%@?ć to gówno z dróg.


@Hans_Olo: Ja nie wiem co macie z tymi hopkami (tzw. poduszki berlińskie). Przecież to są najlżejsze do przejechania progi, w szczególności jak są już rozjeżdżone. Bierzesz to dokładnie na szeroko i bez większego problemu dla zawieszenia można to pokonywać 40-50 km/h. Może macie za wąskie auta? ;)
@mister_pink: czas, do tego oszczedza sie zawieszenie + np. we wro (idac tokiem lewackiego robienia #!$%@? z logiki) w wielu miejscach sa hopki dyskryminujace nieuprawnionych do poruszania sie buspasem (bo na buspasie juz ich nie ma) i czuje sie pokrzywdzony - dlatego je omijam

:)))))))))))))))))