Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak można w dzisiejszych czasach mówić, że ciężko znaleźć dziewczynę? Pomijam możliwości poznania przez internet..
1. Tramwaj/autobus/przystanek - jeżdżę do pracy, na uczelnie, do sklepu i ZAWSZE 3/4 w komunikacji miejskiej to kobiety!
2. Galerie - Kto chodzi głównie po galerii na zakupy i po prostu pooglądać? kobiety
3. Praca - jeśli ktoś pracował w korpo (które nie jest mocno IT itp) to wie, że moda na głównie zatrudnianie kobiet jest dalej
4. Lokale, sklepy - rzadko się zdarza żeby mężczyzna obsługiwał. Obsługa w sklepie, gastronomii, punktach na rynku to zawsze kobiety
5. Wydarzenia, zloty, festyny - jak wyżej głównie kobiety udzielają się na takich publicznych eventach chociażby po to żeby porobić sobie fotki itp
Jakby się tak zastanowić to w praktyce jest więcej kobiet niż mężczyzn jak się tak patrzy z życia więc ciężko nawet "przypadkiem" nie trafić na jakąś w codziennym życiu nawet nie wysilając się

#tfwnogf #przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 49
@AnonimoweMirkoWyznania: ja wiem, że #!$%@?, ale tak tylko jedną rzecz wytknę zanim jakaś zbłąkana dusza cię posłucha. Nie zaczepia się dziewczyn w pracy bo poza wakacyjną pracą dla studenta nie srasz tam gdzie jesz. Albo będziecie się mieć naturalnie ku sobie z koleżanką z pracy, albo jest absolutne nie, bo za to możesz mieć i dyscyplinarkę nawet.


@JimNH777: Zależy od sytuacji, są duże fabryki ze czasami ludzie pół roku się
@FeyNiX "poznały się w ten sposób i jakoś żyją ze sobą od lat. Inna sprawa ze chocbys się zesral to gdy trafi się jakaś która tobą się zainteresuje to nie odpuści mimo wszystko i będzie próbowała coś ugrać a gdy będziesz olewał to wielki foch i i tak będzie problem. " co to znaczy
@FeyNiX "poznały się w ten sposób i jakoś żyją ze sobą od lat. Inna sprawa ze chocbys się zesral to gdy trafi się jakaś która tobą się zainteresuje to nie odpuści mimo wszystko i będzie próbowała coś ugrać a gdy będziesz olewał to wielki foch i i tak będzie problem. " co to znaczy


@Thachi: Trochę chaotycznie napisałem ale już tłumacze otóż jeżeli trafi się na różowa która wykazuje zainteresowanie czy
@FeyNiX dlaczego niby ja mam to robic?


@Thachi: Bo one się boją poza tym po odpowiednich znakach stwierdzisz ze można coś działać i wtedy działasz. Nic przecież nie stracisz, conajwyzej trochę #!$%@?
@scriptkitty: No cóż, tak wyszło ale w gruncie rzeczy i tak nic to nie daje bo 3/4 nie warta uwagi a z tymi fajniejszymi jest dużo zachodu.

Inna sprawa ze im więcej takich „betaorbiterek” tym coraz większe wymagania wiec byle czego nie bierzesz bo wiesz ze co jakiś czas trafiają się coraz lepsze i w końcu jesteś sam bo te które wcześniej były zainteresowane strzeliły focha ze się je zlało, te