Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak można w dzisiejszych czasach mówić, że ciężko znaleźć dziewczynę? Pomijam możliwości poznania przez internet..
1. Tramwaj/autobus/przystanek - jeżdżę do pracy, na uczelnie, do sklepu i ZAWSZE 3/4 w komunikacji miejskiej to kobiety!
2. Galerie - Kto chodzi głównie po galerii na zakupy i po prostu pooglądać? kobiety
3. Praca - jeśli ktoś pracował w korpo (które nie jest mocno IT itp) to wie, że moda na głównie zatrudnianie kobiet jest dalej
4. Lokale, sklepy - rzadko się zdarza żeby mężczyzna obsługiwał. Obsługa w sklepie, gastronomii, punktach na rynku to zawsze kobiety
5. Wydarzenia, zloty, festyny - jak wyżej głównie kobiety udzielają się na takich publicznych eventach chociażby po to żeby porobić sobie fotki itp
Jakby się tak zastanowić to w praktyce jest więcej kobiet niż mężczyzn jak się tak patrzy z życia więc ciężko nawet "przypadkiem" nie trafić na jakąś w codziennym życiu nawet nie wysilając się

#tfwnogf #przegryw #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 49
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sądzę, że ci którzy tak mówią, nie mają na myśli, że trudno natknąć się na przedstawicielkę płci przeciwnej, a raczej że trudno znaleźć taką, z którą chcieliby się związać - i ma na to wpływ wiele zmian kulturowych, które zaszły na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Liczba osób samotnych wzrasta, i to kwestia statystyki, a nie subiektywnych odczuć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: więcej jest kobiet w wieku 50+ bo faceci umierają szybciej, ale do tego wieku jest nadwyżka meżczyzn w przedziale 15-40 około 230 tys. polaków + około 200 tys. nadwyżka imigrantów i rośnie z dnia na dzień bo około 65-70% imigrantów to faceci więc z każdym 100k imigrantów zarobkowych nadwyżka się zwiększa o 40 tysięcy - dziękuję dowidzenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: W autobusach większość to baby na emeryturze. xD
A tak poza tym to czasy się zmieniły i zagadywanie do obcych na ulicy, w parkach, w sklepie, czy w pubach nie jest już mile widziane. Przeważnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w ogóle to jest zabawne, jak ludzie tutaj pokazują twarde dane dot. deficytu kobiet, a w odpowiedzi dostają takie wysrywy.
3/4 w busach to ZAWSZE kobiety bo? Bo jeździłeś komunikacją w jednym mieście gdzie akurat tak było?
Komedia. Ja częściej widzę mężczyzn, no i co to zmienia? Nic, moje odczucie. A twarde dane mówią jasno i wyraźnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja wiem, że #!$%@?, ale tak tylko jedną rzecz wytknę zanim jakaś zbłąkana dusza cię posłucha. Nie zaczepia się dziewczyn w pracy bo poza wakacyjną pracą dla studenta nie srasz tam gdzie jesz. Albo będziecie się mieć naturalnie ku sobie z koleżanką z pracy, albo jest absolutne nie, bo za to możesz mieć i dyscyplinarkę nawet.
  • Odpowiedz