Wpis z mikrobloga

Wykopowicze, sprawa jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Staramy się uporządkować wszystkie zapytania jakie do nas kierujecie. Nie jest to łatwe, bo wiadomości od Was dostajemy w wielu różnych miejscach, od Mikrobloga, prywatne wiadomości, maile, smsy, po prywatne konta w innych serwisach społecznościowych. Niestety, mimo ogromnych chęci, nie zawsze jesteśmy w stanie osobiście odpowiedzieć na każdy wpis, powiadomienie czy wiadomość prywatną. Serwis rośnie, Was przybywa, przybywa też wiadomości - a doba nadal ma jedynie 24 godziny. I jeszcze trzeba jeść, spać i mieć życie poza Wykopem. Sami widzicie, łatwo nie jest ( _)

Stąd taka prośba abyście tematy dla Was ważne, moderacyjne i wymagające naszej pilnej odpowiedzi, nie kierowali jedynie we wpisach czy prywatnych wiadomościach do któregoś z adminów - przy takiej liczbie powiadomień, łatwo jest część z nich przeoczyć. W takich sprawach w pierwszej kolejności korzystajcie z formularza kontaktowego, który dostępny jest w stopce strony. Postaramy się aby czas oczekiwania na odpowiedź był możliwie jak najkrótszy (no poza świętami, ale to chyba rozumiecie...).

Dodatkowo, pamiętajcie też, że:

1. Jeśli chcecie pozaczepiać nas na Facebooku, możecie to zrobić tutaj;
2. Jeśli chcecie pośmieszkować z nami na Instagramie, to możecie to zrobić tutaj;
3. Jeśli chcecie otrzymać od nas pocztówkę, to... Wymiana? Pocztówka za pocztówkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Udanego weekendu, Mirasy!

#wykopblog #wykop #oswiadczenie #aswykopu
a_s - Wykopowicze, sprawa jest ( ͡º ͜ʖ͡º)

Staramy się uporządkować wszystkie zapyt...

źródło: comment_n6KNU1G9OWyVI01KU8GivikRll6MhBnv.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
I teraz to samo automatycznie obok formularza i będzie git


@wytrzzeszcz: Nie widzę sensu umieszczania tam takich danych. W jakim celu? Jeśli ja piszę maila do Ciebie, to przecież też nie widzę liczby oczekujących maili na Twojej poczcie. I prawdę mówiąc ta liczba mnie nie obchodzi. Mam sprawę, piszę, oczekuję odpowiedzi, a to ile Ty masz tam wiadomości - to Twoja sprawa ;-)
  • Odpowiedz
A myśleliście o tym, żeby zrobić tak, żeby wykop... działał?


@neo_1995: Serwis jest w trakcie przepisywania. Obecny Wykop nie jest już rozwijany, nowości pojawią się w nowym serwisie.
  • Odpowiedz
a zapraszacie do kontaktu na innych placach


@avangarda: Formularz kontaktowy to nie jest inny plac - to mail do nas, który trafia do systemu, a stamtąd może być przydzielony do odpowiednich osób/działów (nie tylko ja czy Michał, który prowadząc firmę nie może śmieszkować z nami tyle ile by chciał). Możemy taką sprawę śledzić, sprawdzać postępy, a w razie trudności jednego pracownika, przypisywać temat innej osobie. Ja wiem, że na Mirko fajniej,
  • Odpowiedz
Moim problemem są administratorzy i moderatorzy. Więc nie będę do nich pisał bo zleją sprawę


@Deadlyo: To napisz do mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
w kolejce do urzędu wiadomo ile jest przed nami


@wytrzzeszcz: W kolejce do lekarza też, a i tak działa to jak działa ;-) Ta liczba nie ma dla Ciebie żadnego znaczenia, czasem może być 100 zgłoszeń przed Tobą, ale Twoja sprawa będzie o tyle prosta, że poleci szybciej bo akurat osoba zajmująca się danym tematem będzie mogła odpowiedzieć ;-)
  • Odpowiedz
@a__s: To nie lepiej stworzyciele tag, na który dodacie regulamin.
Albo specjalną zakładkę.

Tam łatwiej będzie wam to moderować.
Moderatorzy mogliby tylko przeglądać i pisać, Administracja moderować.
Porządek i ład byłby.

Bo większość ma problemy z 2/3 moderatorami, którzy notorycznie ustawiają własne zasady wg. swojego widzimisię
Usuwają, moderują i robią co chcą, taka samowolka, za którą każdy w innej pracy dostałby wypowiedzenie.

Bo często zgłoszenia są robione na zasadzie
"Podoba mi
  • Odpowiedz
@a__s Jak dla mnie to najważniejsza zmiana, która musi zastać to:

- jasno wiedzieć za co dostaje się bana (konkretny wpis, komentarz, wyjaśnienie) a nie tylko "manipulacja",
- więcej moderatorów, najlepiej aby moderatorami byli użytkownicy konkretnych tagów (wykluczamy wtedy możliwość pomyłki), moderowanie na zasadzie głosowania użytkowników,
- a jeśli już mają zostać ci moderatorzy to fajnie jakby byli jawni, a nie,
- lepszy kontakt z administracją, programistami, bo obecnie to dramat,
-
  • Odpowiedz
nasi moderatorzy, choć wybierani spośród użytkowników


@a__s: patrzycie na to, czy ktoś udziela się w tagach/sprawach politycznych? sama przecież zauważyłaś, że jest problem ze stronniczością moderatorów
  • Odpowiedz
my wykopowicze rządamy by Michał białek podał się do dymisji


@Megawonsz_dziewienc: Nie narzekaj na admina swego bo możesz mieć gorszego ;-) Michał jest akurat spoko szefem. To nie znaczy oczywiście, że na wszystko może Wam pozwalać, Wykop jest bardzo dużym serwisem, dlatego wiele organizacji patrzy nam na ręce. Ale pomimo tego, Michał stara się aby panowała tu pewna (dopuszczalna w granicach prawa i regulaminu) wolność.
  • Odpowiedz
To nie lepiej stworzyciele tag, na który dodacie regulamin. Albo specjalną zakładkę.


@Deadlyo: Regulamin jest przecież publicznie dostępny. Ma nawet swoją zakładkę w stopce strony. Dodatkowo mamy też Dobre Praktyki. Co do decyzji moderatorów, są one kontrolowane, niejasności wyjaśniamy, a błędne decyzje poprawiamy - jeśli moderator popełni błąd, to nie raz zdarzało mi się powiedzieć "tak, nawaliliśmy, przepraszam", nie mam z tym problemu. Ale rzeczywiście, może przydałoby się wyjaśnienie skąd
  • Odpowiedz
da się jeszcze jakoś zdobyć kostkę wykopu


@Barnaj: A tu akurat mam dobrą wiadomość ( ͡º ͜ʖ͡º) Myśleliśmy, że nikogo te kostki nie interesują, ale gdy zauważyliśmy, że ciągle dopytujecie o nie na instagramie, zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie - będzie ich więcej, więc będzie szansa otrzymać taką! A swoją drogą, ja je uwielbiam, wszędzie ze mną jeżdżą (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@a__s: W sumie, to możecie nakazać im pisać powód własnoręcznie a nie CTRL+C i CTRL+V
Bo jak wywali mi komentarz z powodem, którego tam nie widzę i po odwołaniu zrobi to też inny mod, to można dostać białej gorączki.

A przy zgłaszaniu komentarzy typu "wyrucham Ci starą" zostają oznaczone jako niepoprawne zgłoszenie.
Albo komentarze "Ty #!$%@?/debilu" też nie są zbyt mile widziane wśród normalnych użytkowników.

A moderacja takie zgłoszenia określa jako
  • Odpowiedz
patrzycie na to, czy ktoś udziela się w tagach/sprawach politycznych? sama przecież zauważyłaś, że jest problem ze stronniczością moderatorów


@padobar: Pytasz o moderatorów? Bo jeśli tak - tak, aktywność jest sprawdzana na etapie rekrutacji. Polityka na Wykopie budzi wiele kontrowersji, dlatego aby uniknąć jakichkolwiek manipulacji ze strony moderatorów, szukamy osób, które na Wykopie nie angażują się w tematy polityczne.
  • Odpowiedz