Wpis z mikrobloga

No elo, znalazłem paragon ze swoich spożywczych zakupów :D i chciałbym je powtórzyć, jednocześnie sprawdzając o ile wzrosły realnie ceny w ciągu 3 lat (paragon wystawiony na 16.07.2016). Oczywiście kupowałbym w tym samym sklepie (Auchan). Jednak paragon w pewnych miejscach jest nieczytelny, plus towary nabijane na niego jednoznacznie nie wskazują na dany produkt dlatego bym je pominął w przyszłych zakupach.

Na oryginalnym paragonie widnieje 164 pozycji. Większość da się odszyfrować wraz z cenami, te których nie uda się odczytać zostaną pominięte i odjęte od starego paragonu(ceny są widoczne przy każdej pozycji)

Produkty jakie tam się znajdują to, zupki chińskie ( ͡° ͜ʖ ͡°), przetwory warzywne w puszce, jakaś chemia, kasze, makarony, napoje, alkohole. Totalny misz masz z zastrzeżeniem że nie ma tam produktów szybko psujących się tj, mięsa,sery,warzywa,owoce itp.

Jesteście zainteresowani takim porównaniem?
Łączna kwota jaką zapłaciłem wtedy to 918,61zł

#polska #glupiewykopowezabawy #pytanie #lublin
picasssss1 - No elo, znalazłem paragon ze swoich spożywczych zakupów :D i chciałbym j...

źródło: comment_vbhjqONAduG4WK3ih2o5osmHDa741HKk.jpg

Pobierz
  • 425
@picasssss1: po spisaniu pozycji, ktore da sie rozszyfrowac podgrzej paragon nad źródłęm ciepla np. nad lub pod lampką biurkową (nie led, tylko halogenową lub "żarówkową"). Temperatura spowoduje, że paragon zaczernieje, ale w tym czarnym kolorze odczytasz niewidoczne teraz pozycje. To wszystko pod warunkiem, ze paragon jest taśmą termoczułą, a większość z nich jest.