Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi fenomen tego Kubicy. Kiedyś dostał się do F1 i był wielki bum, ale facet znany jest głównie z tego, że się wszędzie #!$%@? i nie potrafi ukończyć wyścigu lub dojeżdża jako jeden z ostatnich. Gruba kasa od państwowej spółki (Orlen) tylko po to, żeby Kubica nie ukończył wyścigu lub był jednym z ostatnich XD

W ogóle to #!$%@? jak można się tym interesować. Jakieś bolidy #!$%@?ą 80 kółek po torze i co jakiś czas zajeżdżają na pit stop. Nudne to jak flaki z olejem, tym bardziej, że nasz orzeł biały zazwyczaj kończy wyścig jako pierwszy, nie dojezdzajac do mety, albo po prostu ściga się sam ze sobą na szarym końcu XD

#kubica #f1 #heheszki
  • 44
@VirusX: XDDDD

To dlaczego teraz straci miejsce w Williamsie? No ogólnie to szacun, że walczył do powrotu do sportu po wypadku i oddaje się swojej pasji, ale czemu za państwowy hajs sponsorowane są jego starty?

Aaaa, no i Kubica nigdy nie był najlepszy na świecie, a ten typ w filmiku aż drży jak to mówi, jakby miał się zesrać z podniecenia.
@Jestem_tu_zielony: XDDD

Ja to tak wiesz, polityką to mniej niż sportem. Ale jak pytasz jak można interesować się polityką, to odpowiem ci, że ci którzy się kompletnie nią nie interesują mają w dupie własne życie i własny kraj.

Ale wracając do Kubicy - Zachwyty nad nim ogromne, ale wielu sportowców indywidualnie osiągnęło więcej niż on, a mają guzik, a on miliony od państwa.
@Dorken: COOO? XD Akuart siatkówką interesuję się bardzo. Proszę powiedz, która drużyna zbankrutowała?

@TypowyWypok

Akurat na temat sportu (Boks,MMA,Siatkowka,Pilka Nozna) wiem pewnie duzo wiecej od ciebie. Jestem redaktorem i pasjonatem od dziecka. Choć MMA wciąż się uczę, bo o tym piszę sporadycznie.
@Wilczek03: nie mogę znaleźć, było coś takiego, że mieli przedwstępne umowy z jakimś klubem, który zaczał już ściągać zagranicznych siatkarzy, jednak orlen się wycofał chwilę przed ogłoszeniem dealu z williamsem.
@Dorken: A, to fakt, chodzi o Stocznię Szczecin. Jednak mówisz o klubie, który raczkował w siatkówce i to był taki chwilowy bum. Zostali wydymani po całości i poszli na dno. Zresztą, pisałeś w liczbie mnogiej. A u nas takie sytuacje są niedopuszczalne, bo każdy wie na ile go stać i co mu wolno.
@Wilczek03: yupi, gimb z 96 na pewno ma obszerną wiedzę. też pisałem do gazetki uczelnianej w twoim wieku.
Olso F1 jest tak powiązane z piłką nożną i siatkówką jak Bielecki z globalnym ociepleniem.
Plus jak bardzo chcesz się dosrac do wydawania pieniędzy przez państwowe spółki, to uwierz że umowy sponsorsko marketingowe to jest nic, a hajs w państwowych spółkach był, jest i będzie przepalany. I płacz dwudziestoletniego anona na vikop.ru tego
@Wilczek03: jesteś zwykłym słabym trolem. Nie dostał nic od państwa. Prywatna firma zapłaciła w najbardziej licznej jeśli chodzi o oglądalność dyscyplinie sportów motorowych i będzie wykładała jeszcze więcej, ponieważ Orlen widzi w tym biznes. Tak ciężko to pojąć? Zwykły biznes
@Wilczek03: patrząc na to co piszesz to podeślij swoje artykuły redaktorze, posmiejemy się razem.

Jeżeli twierdzisz, że Orlen wydał 100 mln na Kubicę to można powiedzieć, że jesteś młody, naiwny i dużo nauki przed tobą.

Nie chodzi nawet o bronienie Kubicy, takie gówno ciężko czytać. Zaraz się dowiemy, że w piłce nożnej sponsoring klubów to dawanie im kasy za darmo. Orlen czy jest spółką państwową czy nie to konkuruje innymi firmami
@Wilczek03: Co tu duzo mowic, idealne podsumowanie tej calej formuly 1. Polacy to generalnie narod bez sukcesow w sporcie (czasem jakies rzuty czyms na olimpiadzie albo skoki marciarskie), wiec kazdy kto odnosi jakikolwiek sukces (a powiedzmy ze tym jest jazda w F1) jest od razu wynoszony pod niebiosa. Szkoda tylko ze w porownaniu do swoich rywali Kubica jest po prostu slaby.
@Wzniosl_Abadon_stary_miecz: Po części prawda. U nas każdy "mały sukces" to wielkie zwycięstwo, bo po prostu brakuje nam sukcesów na dużych imprezach. Tę kartę odwracają siatkarze, ale sami siatkarze to mało. Są jeszcze lekkoatleci, ale odeszli nam pływacy, którzy kilka-kilkanaście lat temu prezentowali wyższy poziom.
@Aiden7: Jak uderzasz bezpośrednio do mojej osoby, to oczywiste, że zaraz cię skontruję i ci oddam. Nielogiczne?

Mogłeś jedynie NIE ZGODZIĆ SIĘ z moją opinią i napisać co uważasz, ale wybrałeś drogę podważania mojej wiedzy z dziedzin, którymi się interesuje, choć kompletnie nie masz pojęcia co wiem i jakim redaktorem jestem. Istotniejsze dla ciebie było uderzenie we mnie, więc dostałeś odpowiedź.
@Wilczek03: wysmiewasz i bagatelizujsz sukcesy kogoś w sporcie, którym się nie interesujesz, co więcej z twoich postów wynika, że nawet nie za bardzo rozumiesz o co w nim chodzi.

Czyli poziom stwierdzenia: piłka nożna to 22 spoconych facetów biegajacych za piłka. Później w rozmowie z innymiużywasz argumentów mówiących, że jesteś redaktorem, ale nie możesz się przyznać, bo są tam twoje dane.

Mówisz, że mnie zjadasz, chociaż nie wiem gdzie, bo nic
@Wilczek03: co do edycji posta. Pokazałeś ile wiesz wykorzystując argument Orlenu i spółki państwowej. Sam przyznałeś, że f1 to nie twoja działka, a zamiast zadawać pytania to wymadrzasz się jak mało kto.

Pisanie o "małych wygranych" mnie bawi, bo chyba nie rozumiesz czym jest sport. Polecam wybrać się na uczelnie AWFu i zapytać o to, może ktoś chętnie Ci opowie dlaczego tak ważne jest, że ktoś jest 20 lub 15 w