Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #ciaza #rozowepaski #niebieskiepaski #problemy
Miruny, ze swoim niebieskim jestem niecały rok. Ostatnio pojawiły się problemy spowodowane brakiem czasu na życie prywatne, problemy w pracy, itd. przez co przestaliśmy się dogadywać. Na poprawę relacji się nie zanosi, a tu okazało się, że jestem w ciąży. Żeby nie było, że jesteśmy nieodpowiedzialni- zabezpieczaliśmy się podwójnie (tabletki i prezerwatywy). Niebieski nic nie wie. Biorąc pod uwagę, że niebieski stawia mocno na karierę oraz jego ogólną niechęć do bombelków, obawiam się, że niebieski będzie naciskał na #aborcja . Sama jestem przeciwna tego typu praktykom bo już swoje w życiu widziałam. Stąd moje pytanie: jak bardzo będę wyrodną madką jeśli zerwę z nim kontakt nie informując go o zaistniałej sytuacji. Dodam, że dziecku jestem w stanie zapewnić dobre życie, a z rodziciela nie mam zamiaru ściągać żadnych alimentów.
Chcę poznać Wasz punkt widzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ps. Chciałabym, żeby to był bait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Czy jestem chujową madką

  • tak 65.4% (51)
  • nie 34.6% (27)

Oddanych głosów: 78

  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz 16 lat? Jesteś niedojrzała i nie wiem jak chcesz żyć z takim podejściem. Niebieskiemu zawsze się mówi. Dopiero później myśli się co dalej. Czemu nie chcesz od niego alimentów? Chciał uprawiać seks to niech się liczy z możliwością wpadki.

Zresztą co dziecko ma...
@AnonimoweMirkoWyznania: poinformuj go, co zrobi, to jego sprawa. A swoją drogą, nie tylko chodzi o finanse, ale i o wsparcie emocjonalne, wzorce do przekazania dziecku itp. Jeśli jesteś w stanie to zapewnić też (rodzina zazwyczaj pomaga), to spoko.