Wpis z mikrobloga

@ProDziekan69:

widzą tylko jak coś #!$%@? i czerpią chora satysfakcje z wytykania tego, smiania się i ponizania


o to, to właśnie. Nieważne, że 99 razy zrobisz coś dobrze, 100 raz się pomylisz i od razu zjebka, poniżanie itp.

a do tego starsze pokolenie zamiast mówić o swoich problemach to chleje


Sam nie piję od ponad 3 lat, ale zapijanie stresu związanego z pracą, szkołą to najgorsze co może spotkać człowieka. Alkohol
@shakerrti1: oczywiście że ze względu na pieniądze, jak ci wszyscy oceaniczni patrioci, co w Polsce siedzieli cicho, potem wykorzystali okazję, a teraz są wielkimi patriotami pouczającymi innych. Tyle, że... tym gorzej dla nich, bo skoro nawet lewacy potrafili zostać w kraju i sobie tu poradzić, to jak wypadają przy nich ci, co uciekają dla pieniędzy?
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: właśnie mi się przypomniało, jak jeszcze za dzieciaka wybłagałam u mamy wycieraczkę do drzwi z owieczką za 35zł. Mama ledwo się zgodziła, bo to jeszcze lata około 2004 i żal było wydawać 35zł na głupią wycieraczkę. No ale się zgodziła, położyliśmy ją przed drzwiami na klatce schodowej, ja ją za każdym razem podziwiałam i zgadnij cie co. Po 4 dniach nam ją ukradli! #!$%@? #!$%@? wycieraczkę na zamykanej na kod