Wpis z mikrobloga

  • 0
@ProDziekan69 taka prawda, mam menadżera p0laka, zero pochwal tylko #!$%@?, mam też menadżera Francuza, zawsze pochwali powie, że good work, poklepie po plecach, da się?
  • Odpowiedz
@Rain_: Prawda. W poprzedniej robocie miałam jedną managerke polkę to zawsze się do czegoś przyczepiła i obrabiała dupę i traktowła sprzedawanie chleba jakby od tego zależało jej życie. Brytyjczycy na luzie. Teraz w mojej nowej robocie mam samych szkotów i jedną belgijkę to też na luzie, nie stresuj się, nie oczekujemy żebyś wszystko wiedziała, pytaj się o wszystko, jak chcesz na fajkę to idź. Od początku jeszcze ani razu nikt mnie
  • Odpowiedz
ludzie w Polsce nigdy nie chwala tego że dobrze pracujesz itp., widzą tylko jak coś #!$%@? i czerpią chora satysfakcje z wytykania tego, smiania się i ponizania, nienawidzę tego społeczeństwa


@ProDziekan69: Oj nie tylko w Polsce.
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że heheszki, że taka moda, że boli dupa za życie w przgrywie ale ja się pytam po #!$%@?? Wypowiedz się w pięciu zdaniach używając słów zapożyczonych z francuskiego.


@R2D2_z_Sosnowca: ( ͡º ͜ʖ͡º)

żeli papą si stęfi la figo żipe. Figaro le sifoel żipi lu fe. Stęfolę że żeli papą sofulet mi kupe. Ni si lafłojer benzema. Mi ferut luis ferrero roche.


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: O
  • Odpowiedz