Wpis z mikrobloga

98/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

The Neverhood

Data wydania: Kwiecień 1996
Platformy: PC, PS
Gatunek: point-and-click

Opis: Oryginalna przygodówka point-and-click, opracowana we współpracy twórcy gry Earthworm Jim, Douga TenNapela, z wytwórnią filmową DreamWorks Interactive oraz samym Stevenem Spielbergiem.The Neverhood to wesoła gra przygodowa posiadająca wiele elementów logicznych, oparta na pomyśle zaczerpniętym z filmu „Neverhood Chronicles”. Unikalny graficzny świat gry powstał w głowie Douga TenNapela, twórcy Earthworm Jim, oraz wytwórni filmowej DreamWorks Interactive. Wcielamy się w postać komicznego plastelinowego bohatera, który podróżując po wielkim (ważącym ponad 30 ton) plastelinowym świecie przeżyje wiele fascynujących przygód oraz będzie musiał rozwiązać mnóstwo zajmujących zagadek. W grze doskonale połączono oryginalną muzykę, interesujące postacie bohaterów oraz wiele ciekawych układanek logicznych.
Źródło: https://www.gry-online.pl/

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8,8
Gry-online: 8,5

#retrogaming #staregry #gry
Pobierz Krx_S - 98/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

The Neverhood

Data wydan...
źródło: comment_suaXq5ABmrrjUsbXhsOPbIky0WcxlMKT.jpg
  • 40
@Krx_S: F dla Robota Billyego :c
Moja pierwsza pełnoprawna gra komputerowa, którą przechodziłem z ciocią (wtedy studiującą) mając 6 lat xd nic nie rozumiałem z zagadek, ale i tak luks <3
Also, Armikrog to nie oficjalna kontynuacja tylko 'duchowy spadkobierca', i wg mnie nie był zły, tylko za krótki