Wpis z mikrobloga

#!$%@? być 24-35 letnim zwykłym niewyróżniającym się facetem w polsce.
1) Brak szans na jakąkolwiek dziewczynę i żonę bo wymagania z dupy kobiet 3/10 dla których nawet nie warto próbować spełniać, bo niema możliwości żeby one próbowały spełnić wymagania faceta (tak facet też je ma).
2) Coraz wyższe koszty utrzymania.
3) Prawdopodobnie bykowe.
4) Z normalnie płatną pracą ciężko.

Przecież jak pisiostwo wygra kolejne wybory nie zdziwie się nagłego skoku samobójstw i fali emigracji.
#przegryw #tfwnogf
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? być 24-35 letnim zwykłym niewyróżniającym się facetem w polsce.

1) Brak szans na jakąkolwiek dziewczynę

@mati1990: ta jasne. Do momentu wyjazdu z Polski w 2009 i ślubu mialem osiem partnerek. Nie #!$%@? ze nie ma szans. A byłem gołodupcem czasem bez grosza przy duszy.

Zabawne są te przegrywowe baity
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: nie kazdy. Mi to tam zwisa czy laska którą pukam jezdzi na rowerze. To raczej trzeciorzędna kwestia, bo ja moge sobie jezdzic ale ona niekoniecznie. Wspólne spedzanie 24h na dobe razem robiąc to samo to szybciutka droga do rutyny w związku
#!$%@? być 24-35 letnim zwykłym niewyróżniającym się facetem w polsce.


@mati1990: #!$%@? XDDDDDDD
kult przegrywu wchodzi już w nową fazę. jeszcze niedawno tylko jakieś karły i inwalidzi narzekali, że im ciężko, ale #!$%@? poszło już tak daleko, że nawet rzekomo zwykli faceci płaczą wniebogłosy. i dziwicie się, że kobiety na was uwagi nie zwracają, jak taka płaczliwa frajernia je otacza.

"chlip chlip, jestem taki biedny zwyklaczek, nikt na mnie nie zwraca
@advert: bez samochodu, mieszkania samemu czy w wynajętym czy we własnym to nie masz na co liczyć. to ty jako facet musisz ponosić koszty mieszkania i broń borze wymagaj od różowej dokładania się do rachunków.
@mati1990: z samochodem to gówno prawda (chyba że celujesz w kastę karyn-blachar) a z mieszkaniem samemu to raczej logiczne - w jaki sposób chciałbyś jakoś intymnie spędzić czas z kobietą, jak zza ściany z pokoju współlokatora będzie dobiegał odgłos trzepania kapucyna albo walki z orkami?
jeśli w wieku 30 lat nie możesz sobie pozwolić na wynajem nawet kawalerki samemu, to może najpierw zajmij się ogarnianiem tego aspektu życia, reszta w drugiej