Wpis z mikrobloga

Show must go on. Kilka aktualizacji.

Dodałem 6 jednostkę treningowa

5x10 SSB squat
5x10 trap bar deadlift
5x10 trap bar rows
5x10 lat puldown reverse grip
5 max dips
5x20 trap 3 raises

Byłem na masażu u fizjoterapeuty i będę chodził co tydzień.

Zamówiłem buty mośki z 1 cm podbiciem oraz buty do sambo by robić w nich ciągi.

Redukcja idzie jak bajka a ja się bawię treningiem jak dziecko z uśmiechem nie rezygnując z siły ʕʔ

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #borsukredukuje #fullborsukworkout
Kasahara - Show must go on. Kilka aktualizacji.

Dodałem 6 jednostkę treningowa 

...
  • 16
@Kasahara: ile płacisz za wizytę u fizjo?
5x10, nie masz tak, że po trzeciej serii opadasz z sił? Za każdym razem, gdy rozpiszę sobie 5x10 to kończy się na 3x10, mam wrażenie, że trzecia seria to moment, w którym ćwiczenie przestaje być efektywne.
@bst:

najlepsze efekty maja Ci ktorzy za bardzo nie kombinuja i za duzo nie mysla ;)


Otóż to. Ja coś tam wiem dietetycznie, treningowo też - mógłbym wymodzić coś super skrupulatnego, całe dnie kombinować układ kwasów tłuszczowych, mikroelementów; treningowo w akcesoriach zastanawiać się czy, aby na 100 % mam biceps w danym 3 tygodniowym bloku atakowany każdym chwytem hantla sztangi.

A jak to jest w rzeczywistości? Dieta łopatologiczna mimo wiedzy -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: mi ostatnio najbardziej pomogło zwiększenie czasu na regenerację pomiędzy treningami. Robię więcej na jednej jednostce i dłużej odpoczywam. Całe życie się tego bałem bo chciałem jak najczęściej trenować daną partię, a teraz raz na cztery dni robię i nigdy nie szło lepiej. Widzę ty dodajesz treningów :D