Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #smierc #oobe

Spotkałem kolegę w pracy z którym nie rozmawiałem pół roku. Okazało się że w grudniu brał udział w wypadku , jechał z tylu za kierowcą, w ich auto przyjechała terenówka , kierowca nie przeżył, kolega umarł na 11 minut. Opowiedział mi co dokładnie się działo, mówił że widział jak w karetce to reanimowali, nie czuł żadnego bólu, wszystko do okoła było wyraźne jak w najnowszych telewizorach 4k, mówi że nie bał się niczego, jedynie pomyślał że chciałby jeszcze zobaczyć swoje dziecko, i gdy o tym myślał momentalnie znalazł się w pokoju syna, po przebudzeniu w szpitalu , po rozmowie z synem potwierdził w jaką grę grał młody w tym momencie. Po tym zdarzeniu , w kumpli zaszła przemiana , na prawdę z prostego chłopaka lubiacego siłownię, stał się nieomal filozofem. Zagłębia sztukę opuszczania ciała, eksperymentuje z #lsd. Z jego opowieści wynika że po zażyciu kwasa, ma się bardzo zbliżone odczucia jak przy śmierci klinicznej. W ogóle zaczął zgłębiać tematy którymi nigdy przenigdy się nie interesował. Otworzył się na świat nauki i też trochę foliarstwa.

Mam otwarty umysł, czy faktycznie LSD daje takie odczucie uwolnienia? Chciałbym spróbować odbyć takiego tripa, czy do tego należy się jakoś specjalnie przygotować? Czy to jest niebezpieczne? Ile kosztuje odpowiednia dawka? Czy to w ogóle jest dobry pomysł?
Pobierz Kick_Ass - #narkotykizawszespoko #smierc #oobe

Spotkałem kolegę w pracy z którym nie...
źródło: comment_RFVHgMaScWSAJQXvnQJQOXG3HHTS129D.jpg
  • 15
@Kick_Ass: Zacznij moze od grzybkow, sa slabsze, ale daja ci namacalny efekt jak wyglada trip po kwasie. generalnie kawasa przynajmniej u mnie, trudno kupic. Niebezpieczne.. narkotyki sa niebezpieczne, dlatego zacznij od grzybow. co do przygotowan? sliczny dzien, brak aktualnych problemow, ktore moga urosnac z gowna do rangi naprawde wielkich i strasznych rzeczy, i ktos ogarniety, kogo dobrze znasz, i nie nakrecisz sobie fazy ze ta osoba jest zla. a zachowanie? jak
@asdasdce2w: Taaa

LSD – uzależnienie
Halucynogen nie prowadzi do występowania uzależnienia fizycznego. U osób zażywających LSD może jednak pojawiać się inny rodzaj uzależnienia, czyli uzależnienie psychiczne, które polega na pojawianiu się bardzo silnej chęci kolejnego zażycia substancji psychoaktywnej.

https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zdrowie-psychiczne/lsd-kwas-lizergowy-uzaleznia-objawy-i-skutki-zazycia-narkotyku-aa-7Kjm-Qsct-EhhS.html
Lsd to narkotyk od którego w #!$%@? ciężko się uzależnić bo masz tolerancję i prędzej zdechniesz z głodu bo wszystko przećpasz bez efektów. Już prędzej uzależnisz się od marihuany
@Kick_Ass: na pierwszy raz weź 100 mikro gram. Potem 200. I tak się utrzymuj na 200 aż poczujesz że jesteś gotów na 300. Wtedy najlepiej już mieć opiekuna żeby ci pomógł jakby co, okno otworzył, wody dał,