Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu Korzystając z okazji... Obok mojego domu osiedliło się 8 młodych lisów. Mi to nie przeszkadza, ale mam zgłoszenia of innych mieszkańców że w jedną noc im pół kurnika wyniosło. Można coś z tym zrobić (,)?

Koła łowieckie mówią że im się nie opłaca, a policja odamawia pomocy. Nadzieja w tobie (òóˇ)
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Monika to fenomen. Jeszcze w tym roku porobi Dominikę i będzie fajna rywalizacja, bo będą się we dwie cięły co zawody :) z drugiej strony trzeba też powiedzieć, że w tej chwili myśliwskie strzelectwo sportowe poszło bardzo do przodu. Wielu młodych myśliwych zaczyna szybko się w to bawić. Do tego dostępność sprzętu, strzelnic, trenerów itd tylko pcha to do przodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@diogene tylko do zwierza. Od przystrzelania broni jest strzelnica :)

@smetan1 tak, wyniki są dostępne w sieci.

@Cooperr no ja mogę polować tylko tam gdzie mam odstrzał. Koło łowieckie nic nie ma za upolowanego lisa. Na skóry już nie biorą ale jest to szkodnik i zależy od koła co z tym robią. U mnie strzela się dużo lisów dzięki czemu pojawiły się u nas zające i
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: pobiła rekord ale jeszcze na zawodach od tamtego czasu nie startowały razem. O bezpośrednią rywalizacje mi chodzi :) Z drugiej strony jak się patrzy na Monikę to ja mam taką teorię, że b--ń się jej boi, dlatego tak strzela -( ͡º ͜ʖ͡º).
Nie trzeba super hiper sprzętu, jak mają co niektórzy. Przyjeżdżają z krieghoffami czy perazzi za 20k € a strzelają tak że szkoda
  • Odpowiedz
  • 0
@axe_murderer no tak, jutro będzie fajna rywalizacja :)

Wiesz patrząc na moja posture a Moniki posture to ja po zajacu już mam siniaki jak strzelam z 32g a Monika pewnie bez problemu z 36g strzela :)

Wiesz ja mam starego Mosina który do zawodów się nie nada, do srutu mam starego horyzonta z lat 50 także też się nie nada. Tata mi swój uzyczyl swojego merkla, obcial mi Kolbe i jakoś
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: O jaaaaaa... 30-06 na zawodach. Na prawdę musisz dobrze na nogach się trzymać
36g na zającu nawet mnie potrafi przestawić a mam ponad 90 kg i prawie 190 cm. Zawsze ładuje 36g na drugi strzał na zającu, jak pierwszym z 32g nie trafie to później co będzie to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Muiałabyś skompletować sprzęt lepszy. Masz z epoki,
  • Odpowiedz
  • 0
@axe_murderer no właśnie... Najpierw ogarnę się finansowo a potem będę myśleć :) jak strzelałam z 30-06 dzika na koniec to już mi się płakać chciało xD ale ja zawsze dam radę :D na jutro na zająca mam 28g bo nie chce znowu płakać xD do kuli dodaj jeszcze lunete jakąś delte chociaż.
  • Odpowiedz