Wpis z mikrobloga

#banggood #tracking #zakupyzchin
Napisałem do supportu banggood odnośnie tych nieszczęsnych paczek z numerem przesyłki zaczynającym się od 48...
Miła pani najpierw poprosiła mnie, żebym jej podał numer zamówienia i ona mi sprawdzi gdzie się moja paczka znajduje, po czym wkleiła mi to samo co wyskakuje mi na #alipaczka czyli status z dnia zamówienia, że przyjęto do systemu.
Ponoć tracking będzie dostępny dopiero gdy paczka dotrze do Czech, a obecnie starają się, żeby przeszła przez Wielką Brytanię.
Ogółem cały czas jest im bardzo przykro i przepraszają za zaistniałą sytuację.
W dalszej części rozmowy Pani napisała mi, żebym poczekał jeszcze tydzień i wszystko powinno ruszyć, ale na moje pytanie skąd ta pewność, że po tygodniu już będzie ok, nie potrafiła powiedzieć nic poza tym, że zwykle to tyle trwa.
Ja paczkę zamówiłem 12 czerwca, a z tego co czytam, to ludzie którzy zamawiali na przełomie maja/czerwca nadal nie wiedzą co sie z ich paczkami dzieje.
Ogółem mam dziwne przeczucie, że zacznie się dosyć spory ruch na Paypalu ze zwrotami kasy.
Pobierz potatowitheyes - #banggood #tracking #zakupyzchin
Napisałem do supportu banggood odn...
źródło: comment_l7SCDPUCNW0Qqj6uCYOyB2zHKmVKMMrM.jpg
  • 11
@potatowitheyes: Banggood Polska na Facebooku właśnie mi napisali: "Zamówienia przed 13, czerwca mają opóźnienie z powodu kontroli celnej. Już wysłano maila do klientów, którzy zamówili produkty przed 13, czerwca."
W mailu od BG będzie informacja, że przesyłki będą opóźnione o 25 dni. Dobra informacja jest taka, że nie będzie VATu.
@potatowitheyes: niestety większość bez zmiany statusu od końca czerwca ale dobrze, że dla niektórych ten ruch jest szybszy. Co nie zmienia faktu, że większość zamówień sprzed 15 czerwca jeszcze nie dotarła.
@kemp666 widocznie ja miałem szczęście, bo też zamawiałem w pierwszej połowie czerwca, dokładnie to 12.06
28 czerwca pojawił mi się na trackingu status "Complete the custom clearance to the transit center" i tak siedziało bez zmian do 8 lipca, gdy pojawiła mi się informacja, że paczka już jest w Polsce, a dokładnie w Nysie. Potem jeszcze miałem 2 większe miasta po drodze i dziś paczkę kurier przywiózł. Z tego co czytam to