Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka Mirki. Jestem anon lvl22.
Potrzebuję pomocy w kwestii relacji ze swoją ex. Mianowicie byłem ze swoją Julką mniej więcej rok, dość intensywny związek. Mamy podobne zainteresowania, potrafimy ze sobą rozmawiać przerwy długie godziny, uwielbiamy podróże, spontaniczne tripy, wycieczki. Było fajnie, ale zaczęło się psuć. Przez kilka problemów życiowych dość mocno narzekałem, byłem marudny, mało było we mnie energii i po jakimś miesiącu ona miała dość, stwierdziła że nie widzi już w sobie uczuć i zerwała. Nie błagałem jej o drugą szansę, tylko urwałem kontakt na miesiąc, wziąłem się za siebie, poprawiłem swoje życie, zmieniłem trochę swój wygląd, odezwałem się po miesiącu, najpierw kumpelsko. Stopniowo odnawialiśmy kontakt, uczucia z jej strony zaczęły wzrastać, po miesiącu kumplowania się całowaliśmy się po kilku piwach. Wróciliśmy do siebie, wydawało by się że happy end, ale jednak początek był super, ale okazało się że każdym dniem odnowionego związku coraz mniej w niej emocji. Chciała ze mną spędzać czas, ale jej wzrok był coraz zimniejszy, traciła ochotę na seks, krytykowała mnie za wszystko, za różne wymyślone pierdoły, a ja nie chcąc się z nią kłócić obiecywałem poprawę... zerwała po 2 miesiącach. Stwierdziła, że czuje się kobietą, że nie widzi we mnie faceta, że nie daję jej emocji jakie chciałaby przeżywać i jeszcze, że mając 19 lat raczej nie chce być w stałym związku i potrzebuje się wyszaleć. Jednocześnie zaproponowała mi fwb, na co się zgodziłem... Minęły 2 tygodnie, wiem że ona chyba zaczęła się spotykać z kimś innym, na pewno siedzi na tinderku i szuka niebieskich, jednocześnie zgodziłem się na propozycję tripa z nią i wybieramy się nad morze za kilka dni na kilka dni. Myślicie że da się cokolwiek zrobić, jakkolwiek rozpalić w niej emocje, czy że to jedna wielka porażka że w ogóle od razu nie urwałem z nią kontaktu i najlepiej byłoby odwołać tą wycieczkę i urwać kontakt? Cholernie mi zależy, pls powiedzcie mi coś mądrego...

#ex #fwb #zwiazki #przegryw #podrywajzwykopem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 23
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: stałeś się właśnie betabankomatem. Wyjazd nad morze "ależ oczywiście" Julka z chęcią pojedzie. Ale nie liczyłabym na coś więcej. Ona jest jeszcze młoda i jeszcze nie wie o co chodzi w związkach. Poszukuje wrażeń a chyba nie chcesz co tydzień sponsorować jej skoków ze spadochronem, wyjazdów nad morze, w góry i na Karaiby?
@AnonimoweMirkoWyznania: Coś mi się wydaje, że dodatkowo beta-bankomat no ale nic. Stało się. Słuchaj, pewnie zamiast mózgu do myślenia używasz teraz jąder. Dodatkowo, ta suka manipuluje twoimi emocjami. Skończysz przy niej jak wrak człowieka - mówię Ci to. #!$%@? ją i teraz najważniejsze, szybko odpal tindera i mimo że #!$%@? nie chcesz i jest to dla Ciebie idiotyczny pomysł, olej to i znajdź jakąś zajebiście ładną kobietkę. Na już. Podbuduje to
@AnonimoweMirkoWyznania: wg mnie nic nie zdziałasz, staraj się nie angażować, żeby potem nie bolało bardziej. Ciesz się czasem, bzykaj, spełniaj fantazje, a po latach wspominaj. Jeśli czujesz, że nie dasz rady się nie angażować to może lepiej odpuść? Bo potem to dopiero będzie bolało...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: pewno jesteś dobrym mirkiem, a ona wygląda że ma siano we łbie i poczuje emocje jak jakiś łobuz co to kocha najmocniej, będzie ją szmacił. Wtedy to dopiero będzie mężczyzna. Zmądrzeje przed 30 jak jej zegar biologiczny zatyka ale wtedy takich mirków jak Ty nie będzie warta.

Jeśli jesteś w stanie nie angażować się emocjonalnie to możesz skorzystać z FWB. W przeciwnym razie zerwij kontakt, bo Ci z tym będzie