Wpis z mikrobloga

Właśnie złożyłem wypowiedzenie frajerowi. Praca w sporym biurowcu, zarobek 3,5k a warunki do pracy tragiczne. Dzisiaj upał, prawie 40 stopni, w pomieszczeniu pewnie jeszcze więcej. Zero wiatraków, brak klimatyzacji. Razem z kolegami poprosiliśmy szefa, aby zorganizował nam jakiś wiatrak, ponieważ tak nie da się pracować. Na co on odpowiedział: "Jak Ci się nie podoba, to możesz stąd wyjść i już nigdy nie wracać".

Wydrukowałem wypowiedzenie, jebnąłem mu na biurko i wyszedłem bez słowa z uśmiechem na twarzy.
Kończy się miesiąc, zaległości mają tam od luja i jeszcze w poniedziałek dwóch moich kolegów idzie na urlop na dwa tygodnie XD

Szef dzwonił do mnie prawie 10 razy.
Z tego co relacjonował mi kolega, to szef jest podobno bardzo #!$%@? i chce mnie pozywać do sądu xDD
Arivederczi roma

#pracbaza #oswiadczenie
  • 22
@PanG z tym sądem to różnie bywa. U mnie z produkcji tak w ten sposób zwolniło się dwóch gości. Jeśli wypowiedzenua, ale że były na okres 3 miesięczny a mieli robotę gdzieś u szwabow nagrana to porzucili pracę. Szef się #!$%@?ł bo akurat niedobory pracowników były i ich pozwał o straty spowodowane ich brakiem na miejscu pracy bo zastępstwa nie było. Pech chciał, że #!$%@? tę sprawę ¯_(ツ)_/¯ jeden musiał oddać 4k