Wpis z mikrobloga

Jako, że zaczęły się moje wakacje postanowiłem wdrożyć w życie plan naprawczy. Normiki zawsze mówią, że przegrywy tylko narzekają a sami nic nie robią także postanawiam mój plan i jego przebieg udokumentować na mirko. Wpisy mają również za zadanie poznać waszą opinie, rady oraz trochę mnie to może zmotywować do realizacji owego celu.

Jeżeli kogoś to interesuję to może śledzić #ostatnianadziejaprzegrywa

Wstępne założenia:
- ograniczyć przesiadywanie przed komputerem (limit 3,5 godziny dziennie)
- co najmniej 2 godziny dziennie czytać książki
- przybrać na wadzę co najmniej 5 kg, docelowo 10 kg ( teraz mam około 55 kg ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
- 5 razy w tygodniu trening ( teraz mam obwód bicka 27 cm ()
- co najmniej 3 razy w tygodniu rower
- znaleźć pracę
- godzina nauki języka włoskiego dziennie
- kupno nowych okularów
- kupić nowe ubrania
- wstawić nowe plomby u dentysty
- wybielić zęby ( opcjonalnie, jak wystarczy mi pieniędzy)

Plan już powoli zaczynam realizować:
-zamówione suplementy
-kupiony sprzęt do ćwiczeń + karnet na siłownie
-zamówione kilka nowych ubrań
-zbadałem wzrok więc pozostaje tylko wybrać okulary

Czas na realizacje zadań od 26.06.2019 do 26.09.2019

Jeżeli ma ktoś jakieś rady to chętnie wysłucham.
Najchętniej widziane są wasze propozycje książek i sposobu nauki języka.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #mirkokoksy #ksiazki #jezykiobce #jezykwloski
DoktorNauk - Jako, że zaczęły się moje wakacje postanowiłem wdrożyć w życie plan napr...

źródło: comment_MSxJo3gTbm8nxPq08WdrhPjModoXOSMw.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Założę się że nie zrealizujesz nawet 50% z tego co tu napisałeś. Wielu już było co w kilka miesięcy chciecieli zrobić to na co pracuje się latami. Wrócisz z siłowni a tutaj rower, nauka języka i milion innych rzeczy, a Ty taki zmęczony i w sumie Ci się już nie chce.

Zacznij sobie od jednej rzeczy, potem za 2 tygodnie dodaj drugą i tak dalej i tak dalej. Sukces to nie jest jednorazowy zryw. Sukces to przede wszystkim nawyki i systematyka.

W pon sr i pt chodz sobie na silownie i TYLE, nic
  • Odpowiedz
  • 0
@DoktorNauk jak znajdziesz robotę, to albo ograniczysz komputer do 30 minut, albo zrezygnujesz z roweru, książek czy siłowni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Za dużo rzeczy na raz. Zrealizuj 3 wybrane punkty z listy i będzie dobrze. Jeśli chodzi o trening, to dieta jest ważniejsza od suplementów, więc je olej na razie i zacznij dobrze jeść.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: pamiętaj że masa sama od tak nie przyjdzie a suple tego nie zastąpią. Potrzebne będzie białko. Najlepiej jak by było nie za drogie bo potrzebujesz jakieś 2-3 g na kg masy dziennie co daje nam jakieś 100-150g. Jak to uzyskać żeby nie było drogo a dobrze, choć w miarę. A więc: twaróg daje jakieś 18g w 100g, pierś z kuraka droga ale daje 20g w 100g, jednak cena to
  • Odpowiedz
@Kopidlo: Wdrażam cały czas postanowienia ale jest słabo. Ćwiczę 3 razy w tyg ale na #!$%@?, nie umiem trzymać diety, książki czytam ale nie tak dużo jak postanowiłem a najgorzej z ograniczeniem przesiadywania przy kompie bo siłka 1godzina, książki 2 godziny + około 1godziny z włoskim i całą resztę dnia nie mam co robić. ()
  • Odpowiedz