Wpis z mikrobloga

Jako, że zaczęły się moje wakacje postanowiłem wdrożyć w życie plan naprawczy. Normiki zawsze mówią, że przegrywy tylko narzekają a sami nic nie robią także postanawiam mój plan i jego przebieg udokumentować na mirko. Wpisy mają również za zadanie poznać waszą opinie, rady oraz trochę mnie to może zmotywować do realizacji owego celu.

Jeżeli kogoś to interesuję to może śledzić #ostatnianadziejaprzegrywa

Wstępne założenia:
- ograniczyć przesiadywanie przed komputerem (limit 3,5 godziny dziennie)
- co najmniej 2 godziny dziennie czytać książki
- przybrać na wadzę co najmniej 5 kg, docelowo 10 kg ( teraz mam około 55 kg ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
- 5 razy w tygodniu trening ( teraz mam obwód bicka 27 cm ()
- co najmniej 3 razy w tygodniu rower
- znaleźć pracę
- godzina nauki języka włoskiego dziennie
- kupno nowych okularów
- kupić nowe ubrania
- wstawić nowe plomby u dentysty
- wybielić zęby ( opcjonalnie, jak wystarczy mi pieniędzy)

Plan już powoli zaczynam realizować:
-zamówione suplementy
-kupiony sprzęt do ćwiczeń + karnet na siłownie
-zamówione kilka nowych ubrań
-zbadałem wzrok więc pozostaje tylko wybrać okulary

Czas na realizacje zadań od 26.06.2019 do 26.09.2019

Jeżeli ma ktoś jakieś rady to chętnie wysłucham.
Najchętniej widziane są wasze propozycje książek i sposobu nauki języka.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #mirkokoksy #ksiazki #jezykiobce #jezykwloski
DoktorNauk - Jako, że zaczęły się moje wakacje postanowiłem wdrożyć w życie plan napr...

źródło: comment_MSxJo3gTbm8nxPq08WdrhPjModoXOSMw.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Za dużo na raz. Małe cele, bo sie szybko zniechęcisz po pierwszym niepowodzeniu. Poza tym, po co hajs na karnet na siłownię i na sprzęt też? Ćwiczenia co drugi dzień, żeby była regeneracja, może co 2 dzień siłowe, co drugi kardio (bieganie / rower), jeden dzień w tygodniu 100% odpoczynku. Do języków na początek ogarnij jakieś Duolingo na telefon czy coś.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk:
No brawo!
Gratulować tylko można.

Jak zaczniesz pracować nad sobą, wyjdziesz z przegrywu i zostawisz bandę leni samej sobie.
Ale suplementy to trochę za wczas, chyba że są to bodymass na
  • Odpowiedz
- 5 razy w tygodniu trening ( teraz mam obwód bicka 27 cm ()


@DoktorNauk: super że masz konkretny plan działania i masz w sobie mnóstwo zapału, ale trening siłowy 5 razy w tygodniu gdy jesteś nowicjuszem doprowadzi do zajechania, a nie dobrych efektów. FWB sakera 3 razy w tygodniu na siłce + ewentualnie nauka podciągania na drążku w domu wyszłoby znacznie lepiej pod względem efektów
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: tak, też jak zaczynałem ćwiczyć to myślałem że więcej=lepiej, ale kompletnie tak nie jest. regeneracja jest potwornie ważna jeśli chcesz progresować siłowo/sylwetkowo. także tak jak sam napisałeś, 3x siłka i jakieś cardio
powodzenia mordeczko
  • Odpowiedz
@Deadlyo: Dzięki. Fryzjer już był robiony, strasznie trudno jest mi się opalić ze względu na jasną karnacje, Suplementy które zamówiłem to białko więc na spokojnie do tego podchodzę chyba że masz coś jeszcze do polecenia to chętnie przeczytam.
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Zależy, jak ciężko Ci masę robić, kup sobie BodyMass wspomaga przybieranie masy.
A na początek się nie katuj, bo to nic nie da.

Ja też miałem białą karnację i albo się nie opaliłem nigdy albo spaliłem.
Ale wystarczy znaleźć odpowiedni filtr i krem do słońca i dziś jestem w miarę
  • Odpowiedz