Wpis z mikrobloga

@Zabajka: Chodzi mi o to ze ludzie sa idiotami i wrzucaja te syfy zeby nabijac im kliki, tag zasmiecony gazami jakby to byl jakis mega news, byl juz tu wrzucany od zrodla w filmiku, a ludzie dalej sie tym podniecaja... A Ty plusujesz dalej nawet ten, chociaz widzias te tresci tutaj juz wrzucane... Po co sie tym podniecac i leciec jak te lemingi na plankton?
@Zabajka: Jaki zwiazek z hipokryzja ma fakt mowienia o tym, a chorowanie na to a nie wspominanie o tym przy wszystkich? Hipokryzja by bylo gdyby gadal i zartowal o tym z innymi, gdy samemu mu to przeszkadza w innych osobach. Ludzie naduzywaja mądrych slowek bez ich rozumienia ()
@dolomit-statyczny: Może taki, że jak się to mówi, w takim materiale, który później będzie w necie to też jest jak przy wszystkich? Uważasz że serio nie mógł powiedzieć jakiejś innej ciekawostki? Ot choćby takiej jak Olek, że nie umie jeździć na rowerze? I naprawdę uważasz, że hipokryzja jest wybitnie mądrym słowem? W takim razie mnie obrażasz mówiąc, że nie rozumiem jego znaczenia.
@ekranzbratkiem: Mowilem o zartowaniu z tego, mowilem o niesmacznym egzaltowaniu tej czynnosci, przeciez oni WCIAZ i NA OKRAGLO wracali do tego, robili z pierdzenjia beke, nazywania tego roznymi okresleniami, naduzywania tego do znudzenia, pierdzenie do ognia... no kurde jesli nie widzisz roznicy we wspomnieniu o swojej chorobie tylko raz, a kreceniu rozmow i zartow wokolo tego przez caly program to jednak polecam "samopukniecie"
@Zabajka: roznica jest ze on nie krecil
@dolomit-statyczny: Jeżeli ktoś uważa się za Noblistę niemal w każdej dziedzinie i przy każdej okazji podkreśla jak to jest inteligentny i jak to inni nie dorastają mu do pięt, a idzie na wywiad i opowiada jak to ma problem z gazami no to sorry dla mnie zawsze taki ktoś będzie żenująco śmieszny. Ale zdążyłam już zauważyć, że w temacie Łukasza to my się nie dogadamy, bo Ty go tak zaciekle bronisz
@Zabajka: Tutaj raczej dyskutowalismy bardziej o semantyce a Lukasz byl pretekstem tylko. To nie ja podkreslam w co drugim poscie, ze go nie lubie...jakby to Cie usprawiedliwialo, ze mozesz pisac a tak naprwde to nikogo nie interesuja osobiste pobudki, ale cos tam napisze zeby mu dowalic. Nie bronie go, nie udzielam sie w kazdym watku jego dotyczacym, w porownaniu do ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po prostu nie
@Zabajka: no właśnie, nobliści którzy czepiają się nadużywania Mądrych słówek, sami niepotrafiący jasno wyrazić prostego komunikatu, jednocześnie używający słówek Semantyka albo Elaborat, nie wiadomo po #!$%@? i w jakim celu. Pretensjonalność, bufonada,
łukaszowe przegięcie i bombast.
Potem zawile tłumaczą się i dalej z tego nic nie wynika. A hipokryzja jest hipokryzją jeśli ktoś
co innego mówi a co innego robi #!$%@? właśnie tak postępuje i kropka.
Przykro mi z powodu naszego
@ekranzbratkiem: Po prostu przybijam Ci piątkę! Bo do Twojego postu nie trzeba nic więcej dodawać.
Zresztą i tak się pewnie zaraz dowiemy, że rozumiesz, co miałam na myśli, tylko dlatego, że oboje jesteśmy "zielonkami". Tak jakby zmiana koloru nicku automatycznie przydawała mądrości...
Ps: Wychodzę z założenia, że seks lepiej i przyjemniej jest uprawiać niż tylko zbyt dużo o nim gadać. ;)
@ekranzbratkiem: A i zauważyłam pewną prawidłowość. Niektórzy tu chyba wychodzą z założenia, że nieważne, jak niewiele mają do powiedzenia,ale wystarczy że napisz napiszą to w 15tu okrągłych zdaniach wtrącając ze trzy mądre słowa po drodze, a już ich myśl nabierze na znaczeniu.,.