Wpis z mikrobloga

@koloalu dieta 1700kcal, chyba Cie pogielo przyjacielu, zniszczysz sobie organizm. Oblicz sobie zapotrzebowanie i odejmij Maks 300kcal na początku, w innym przypadku spowolni Ci metabolizm i zniszczysz sobie gospodarkę hormonalna...
Ja np ważę 104 przy wzroście 193cm, zapotrzebowanie dzienne mam na poziomie 3400kcal i zacząłem jakiś czas temu redukcję, wszedłem na 3100 i teraz obcinam po 100kcal tygodniowo, obecnie zszedlem na 2700 kcal...1700 to je moja dziewczyna o wadze 62kg i wzroście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KamilVeb: wzrost 191, waga obecnie 116kg. Żeby nie spowolnić metabolizmu jem błonnik, jogurty naturalne oraz staram się jeść pięć posiłków dziennie.
@koloalu: polecam skakankę ziom, możesz robić potem niestworzone triki i fikoły. ;* na początek zmień se nawyki i nie pij słodzonych napojów typu colka i ogranicz fastfoody i generalnie tłuste żarcie.

Ćwiczonka na brzuszek to sobie rób, bo imo się przydadzą tak czy siak, ale do tego cardio. Właśnie skakana, bo się nie nudzi lub pobiegaj interwały i dodaj skakankę, jak masz plac zabaw, to se podciągnij tu raz, potem za
albo nawet pół podciągnięcia, potem 3/4 itd. no nie wiem jakie masz możliwości. Pamiętaj, że odległy cel zniechęca, miej to w bani, ale bardziej miej mniejszy, typu zrobię 50 podskoków na skakance, jutro zrobię 55-60, takie małe sukcesy nakręcają. Dasz radę ziomboj, nic Cię nie kosztuje poświęcić na początku 20-30 minut na ćwiczenia, to tylko malutki wycinek Twojego dnia, a da Ci satysfakcję. Według mnie nie szukaj na początku jakichś #!$%@? wymyślnych
@koloalu: Wszystko się uda i zamienienie napoju słodkiego na wodę nic nie boli, sam zobaczysz i nawet zacznie Ci smakować, ja tam najbardziej lubię Muszyniankę xD Potem wyjście na skakankę, bieganie wejdzie w Twój nawyk. Najbardziej polecam poskakać, pobiegać na godzinkę przed snem jako zwieńczenie dnia, np. ja wychodzę pospacerować, pobiegać, podciągnąć się parę razy o 22, wracam przed 23, umyję się, przebiorę do spanka i jest 23:30, akurat fajnie zmęczonko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lasy1: dlatego naprawiłem rower i staram się w miarę czasu korzystać z niego jak najwięcej. Nigdy nie umiałem skakać na skakance XDDDD. Spróbuję się nauczyć :D. Z podciaganiem będzie licho teraz bo masy sporo a łapy słabe, ale spróbować mogę co mi szkodzi.