Wpis z mikrobloga

Cześć,
codziennie pojawiają się liczne pytania odnośnie braku śledzenia przesyłek PDM/Priority Line z #banggood.
W związku ze zgłoszeniami od Was (za które bardzo dziękujemy (ʘʘ) ) zaktualizowaliśmy śledzenie o dodatkowe informacje od drugiego pośrednika, niestety dalej jest ubogo i śledzenie urywa się w pewnym momencie. Część przesyłek dostaje nowe numery DPD, tylko niestety pomimo statusu
"Parcel arrived at destination countries began to customs clearance"
np. z 15 czerwca przesyłki do dzisiaj nie zostały przekazane DPD. Czekamy na rozwój sytuacji. Jeśli pojawi się nowe źródło informacji to będziemy aktualizować śledzenie i informować pod tagiem #banggood.

Dodatkowo przypominamy, że w sytuacji gdy Twoja przesyłka zaginie, masz prawo po 60 dniach od nadania ubiegać się o zwrot pieniędzy. W przypadku problemów ze sklepem warto korzystać ze sporu na platformie PayPal (o ile jej użyliśmy do płacenia).

Ten wpis jest aktualizacją tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/42043555/czesc-w-ostatnim-czasie-trafilo-do-ans-wiele-pytan/

Sprawdź status swojej przesyłki na alipaczka.pl
AliPaczka - Cześć,
codziennie pojawiają się liczne pytania odnośnie braku śledzenia ...

źródło: comment_vNr7T0Phdl09oUuChwVrc6s2bmndzBjr.jpg

Pobierz
  • 71
@AliPaczka: zamawiam dużą ilość przesyłek z BG, prawie każdego dnia, jestem załamany tym co się dzieje, bo kilkanaście przesyłek stoi od początku czerwca :/
Jest szansa żeby dowiedzieć się czegoś więcej ??
@Teardrop13
@AliPaczka
@kemp666
Jak płaciłem za przesyłkę paypalem, to ubiegać się o zwrot kasy mogę dopiero po 60 dniach od zamówienia?
Bo z tego co widzę, to nie ma sobie co robić nadziei na szybką przesyłkę, skoro ludzie już od miesiąca czekają. Ja zamawiałem towar 12 czerwca i w trackingu mam jedynie te 3 pierwsze wpisy jak na załączonym przez OPa screenie. Więc pewnie moja przesyłka nawet jeszcze nie wyruszyła.
@AliPaczka: problemy są nie tylko z nowym PDM ale też starym. LX702255170NL O ile dobrze pamiętam to kilku mirków też ma problem ze starym PDM ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po mojej ślad się urywa na statusie z 02.06 Customs clearance completed
@SkromnyNick: może zaczęła się jakaś nagonka celna od czerwca i stąd takie problemy? Bo aż trudno uwierzyć w taki zbieg okoliczności... te nowe też się zatrzymują na customs clearance.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemp666: możliwe z tym że nie wiem kto jest pośrednikiem w przypadku nowego pdm. Teraz to już szczerze oby moja paczka nie doszła bo wolę zwrot i zamówić telefon jeszcze raz i tańszy.