Wpis z mikrobloga

Cześć,
codziennie pojawiają się liczne pytania odnośnie braku śledzenia przesyłek PDM/Priority Line z #banggood.
W związku ze zgłoszeniami od Was (za które bardzo dziękujemy (ʘʘ) ) zaktualizowaliśmy śledzenie o dodatkowe informacje od drugiego pośrednika, niestety dalej jest ubogo i śledzenie urywa się w pewnym momencie. Część przesyłek dostaje nowe numery DPD, tylko niestety pomimo statusu
"Parcel arrived at destination countries began to customs clearance"
np. z 15 czerwca przesyłki do dzisiaj nie zostały przekazane DPD. Czekamy na rozwój sytuacji. Jeśli pojawi się nowe źródło informacji to będziemy aktualizować śledzenie i informować pod tagiem #banggood.

Dodatkowo przypominamy, że w sytuacji gdy Twoja przesyłka zaginie, masz prawo po 60 dniach od nadania ubiegać się o zwrot pieniędzy. W przypadku problemów ze sklepem warto korzystać ze sporu na platformie PayPal (o ile jej użyliśmy do płacenia).

Ten wpis jest aktualizacją tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/42043555/czesc-w-ostatnim-czasie-trafilo-do-ans-wiele-pytan/

Sprawdź status swojej przesyłki na alipaczka.pl
Pobierz AliPaczka - Cześć,
codziennie pojawiają się liczne pytania odnośnie braku śledzenia ...
źródło: comment_vNr7T0Phdl09oUuChwVrc6s2bmndzBjr.jpg
  • 71
@fakt22: Mam różne przypadki z początku czerwca, większość status przesyłek z napisem " Przesyłka jest transportowana do kolejnego oddziału podwykonawcy Świata Przesyłek- prosimy oczekiwać kolejnego statusu (HUB UK - LONGDON)" ....ale nie dla wszystkich tak kolorowo, jedna przesyłka od 12 czerwca jeszcze nie ruszyła i wciąż ma status tylko "Zlecenie zaakceptowane", więc nie wszystkie zamówienia poszły dalej :/
Ja mam od "2019-07-01 18:13:34 Przesyłka jest transportowana do kolejnego oddziału podwykonawcy Świata Przesyłek- prosimy oczekiwać kolejnego statusu (Leaving Hong Kong)" i dzwoniłem dziś do nich i dostałem informacje, że paczka nie dotarła do żadnego państwa europejskiego i mają nadzieję że do końca miesiąca ja otrzymam... Nigdy więcej zakupów na BG.
Lecą w kulki konkretnie. Od 3 tygodnie słyszę, że przesyłka będzie u mnie za kilka dni.



Chat transcript






Dexter Thu, 07/11/19 10:23:08 am Europe/Warsaw

Hello. Thank you for contacting customer service. The Last 48 Hours of Carnival, Make sure you don’t miss $300-$150 site-wide coupon From 16:00,July 10 to 16:00,July 11.https://www.banggood.com/banggood-2019-summer-prime-sale.html?utmid=8732?utmid=8617&dckf=O_livechat And how may I assist you today?






Artureeq 10:23:18 am

Hi, where is my Order No: 67204*** ?????






Dexter 10:23:57