Wpis z mikrobloga

@CzajnikZniszczenia: co? XD Po prostu zbrzydło mi to cale lgbt, promowanie tego dziadostwa, robienie wokół tego mody, jakieś reklamówki w sklepach w kolorze tęczy, pedalskie parady itd
A wystarczyłoby brać przykład z Tomasza Raczka.
  • Odpowiedz
jesteśmy w tyle także jeśli chodzi o uznanie helikopterów bojowych jako płci psychicznej, do teraz nie mogę wziąć ślubu z moim partnerem, tosterem Amica


@kejterr: ? XD Jak zawsze musiał przyjść koleś z urojeniami od helikopterów bojowych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wokawonsky: Ale żeby twój scenariusz się sprawdził to katolicy musieliby zacząć wyznawać Islam, innego wyjścia nie ma. No chyba, że wyznawców Islamu po prostu będzie więcej ze względu na demografię, ale wtedy czy katolicy odejdą od swojej wiary czy nie to nie będzie miało żadnego znaczenia. Większa jest szansa, że osoba wierząca przejdzie na islam niż ateista, bo ten pierwszy ma predyspozycje do wiary w bóstwa. Z tego samego założenia wychodzą radykalni
  • Odpowiedz
Po prostu zbrzydło mi to cale lgbt


@Marek1991: A mi zbrzydło bycie nazywanym dewiantem, zboczeńcem, pedofilem.

robienie wokół tego mody,

Daj mi JEDEN przykład, bo rzucasz jakimiś ogółami.

promowanie tego dziadostwa

Promowanie orientacji? XD

jakieś reklamówki w sklepach w kolorze tęczy

O NIE ŚWIAT SIĘ KOŃCZY. Zmuszają cię, żebyś je brał? Pewnie nawet ich na oczy nie widziałeś tylko na wykopie.

pedalskie parady

Dziwisz się, że wreszcie wychodzimy na ulice? Przecież
  • Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem, dlaczego chrześcijanie(nie tylko katolicy) mieliby zmieniać wiarę na islam. Mój scenariusz nie mówi o tylko jednej wierze na całym świecie.


@Wokawonsky: No bo mówisz, że w przypadku gdy chrześcijanie porzucą wiarę to zapanuje Islam. Masz np. 90 milionów chrześcijan i 10 milionów muzułmanów. Załóżmy, że wszyscy chrześcijanie rzucają wiarę, mamy 90 milionów ateistów i 10 milionów muzułmanów. Jak muzułmanie mieliby wypełnić tę "pustkę"? No jedyne wyjście to to
  • Odpowiedz
@Marek1991:

Czy Tomasza Raczka też szkalują tak jak was?

Wielokrotnie słyszałem różne "śmieszne żarty" czy wręcz opluwanie osób publicznych o orientacji homoseksualnej, więc wątpię, żeby był szanowany przez wszystkich.

Nie widzisz różnicy w zachowaniu jego i waszym?

czyim? Jakim waszym? Przypisałeś mnie do swojego schemaciku w głowie, czy mówisz do mnie w drugiej osobie z szacunku?

Nie wiem jak ten człowiek się zachowuje, bo go nie śledzę. A jak ja się
  • Odpowiedz
@DupaJasia_:

sprzeciwiające się ideologii LGBT


Nie manipuluj, jest różnica między prawami homoseksualistów, a ideologią gender twierdzącą, że płeć można sobie wybrać pomiędzy 54 ich rodzajami.
  • Odpowiedz
@Wuxian: A dlaczego ma być? Zakłada się, że para zdolna do płodzenia dzieci będzie się o nie starać, a niemożność to wypadek przy pracy. W wypadku par LGBT (może za wyjątkiem jakichś dziwnych kombinacji gdzie koniec końców i tak mamy kobietę i mężczyznę) spłodzenie potomka jest z założenia niemożliwe. Widzisz różnicę?

Państwo na związku gejów czy lesbijek nic nie zyskuje, nie ma szansy nic zyskać. Nie ma więc powodów przyznawać im
  • Odpowiedz