Wpis z mikrobloga

Widzisz różnicę?


@zarathos1978: nie, bo starania, o których piszesz, zazwyczaj prowadzą do in vitro lub adopcji, czyli sytuacji, w której para heteroseksualna nie będzie wychowywać swojego dziecka. Podsumowując, para heteroseksualna może skorzystać z przywileju małżeństwa i wychowywać cudze dziecko, czyli przyszłego podatnika, ale z tego samego przywileju nie mogą skorzystać pary homoseksualne, ponieważ nie są w stanie spłodzić własnego dziecka, a adoptowane dziecko nie będzie ich. Cudowna logika.

Poważnie, czytam takie
  • Odpowiedz
No bo mówisz, że w przypadku gdy chrześcijanie porzucą wiarę to zapanuje Islam. Masz np. 90 milionów chrześcijan i 10 milionów muzułmanów. Załóżmy, że wszyscy chrześcijanie rzucają wiarę, mamy 90 milionów ateistów i 10 milionów muzułmanów. Jak muzułmanie mieliby wypełnić tę "pustkę"? No jedyne wyjście to to by byli katolicy przyjęli wiarę w Islam, inaczej nadal muzułmanów będzie 10%. Rozumiesz? Nie ma czegoś takiego jak wypełnianie pustki.


@restecp ja tego nie mówiłem
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak przywileje związane z instytucją małżeństwa mają co do zasady promować przyrost naturalny. Pary homoseksualne nijak do tego przyrostu przyczynić nie mogą więc dlaczego państwo miało by ich wspierać?
Kolejnym krokiem 500+ dla każdego geja, jako że nie mogą mieć bombelków ale sprawiedliwość społeczna i klasowa musi jakąś być ¯_(ツ)_/¯

Osoby homo dyskryminowane w Polsce nie są, a w tym, że nie są jakoś specjalnie uprzywilejowane nie widzę problemu.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: @micelangeloB: @Adsu: co wy macie z tym urojeniem, że pary homo nie mogą mieć dzieci? Jak najbardziej mogą i sobie robią, poczytajcie sobie np o Neilu Patricku Harrisie. Kogo wy próbujecie przekonać, że jest inaczej?

dwójce gejów zapłodnić tą metodą


kuźwa, do in vitro potrzebna jest kobieta, chyba o tym wiecie?
Można to rozwiązać przez surogację (płatne donoszenie ciąży), albo jakaś znajoma gejów im donosi? Użyjcie trochę wyobraźni,
  • Odpowiedz
@buntpl: Przeciętny Polak widział homosia w telewizji, na paradzie.
Mam Ci przypomnieć jak oni się na tych paradach prezentują?
Nie dziwię się takim statystykom, o ile są wiarygodne.
  • Odpowiedz
  • 1
@restecp
@CzajnikZniszczenia
A mi to wisi i to w takim sensie, że dla mnie nie ma problemu by pary homoseksualne zawierały związki formalne, niech sobie żyją i tak będą mi wisieć bo #!$%@? mnie obchodzi czyjeś życie. Ale jednego nie zmienicie, większość heteroseksualnych ludzi instynktownie będzie brać homoseksualistow za gorszy sort, tak już jesteśmy zaprogramowani i tyle. Jak już powiedziałem ci ludzie mi są kompletnie obojętni, mogą umierać, się bogacic i nadal
  • Odpowiedz
@5ft8: Ale nikt nie zabroni bycia uwstecznionym. Ludzie uważają innych za gorszy sort z wielu powodów. Za chudy, za gruby, za bogaty, za biedny, za jasna karnacja, za ciemna i tak dalej. Prawo musi być ponad tym i gwarantować ludziom równe prawa jak i karać za obrazę lub dyskryminację, by właśnie na tych zacofanych wymusić cywilizowane zachowania. Oczywiście mówię o dyskryminacji czy mowie nienawiści, a nie kulturalnym wyrażaniu swoich poglądów.
  • Odpowiedz
  • 0
@restecp o tym właśnie mówię, że gdzieś podświadomie nadal ludzie będą uważać się są lepszych nawet tego nie ukazując. Szczerze nie wiem czy żyje w innym świecie ale w moim środowisku żaden homoseksualista i nigdy nie miał problemów i zawsze żył dobrze, chyba gorzej mają już biedne osoby czy niepełnosprawne i to mnie smuci że o takich się zapomina, bo prawda jest że trzeba żyć w jakiejś dziurze by mieć przegrzane że
  • Odpowiedz