Wpis z mikrobloga

@ilem: Jaja sobie robisz? Jak najbardziej mamy powód do wstydu.

Normalni ludzie nie mogą w spokoju żyć w tym kraju, bo przychodzi pan państwo i twierdzi, że nie możesz wziąć ślubu z osobą, którą kochasz i korzystać z przywilejów związanych z instytucją małżeństwa.
  • Odpowiedz
@ilem:

Jaja sobie robisz?

Nie. W Polsce LGBT są wciąż traktowani w kategorii podludzi, którym nic się nie należy

Nie mamy się czego wstydzić.

Oczywiście, że mamy się czego wstydzić. Żeby takie Węgry miały szybciej związki partnerskie od Polski to jest śmiech. xD
Mało mnie obchodzi jaka była historia.
  • Odpowiedz
@ilem: Następnym razem jak będę chciał zalegalizować związek z niebieskim to pomyślę o tym, że w Polsce nigdy nie karali za homoseksualizm. Od razu mi się humor poprawi i w sumie uznam, że tego związku nie potrzebuję, bo nigdy u nas nie karali za homoseksualizm xD
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: A dlaczego masz móc mieć korzystać z przywilejów związanych z małżeństwem? Nowych podatników z tego nie będzie. Coś za coś - państwo też chce coś z tego mieć. Poza sprawami podatkowymi resztę można rozwiązać na drodze prawnej wiec?
  • Odpowiedz
jesteście brudnymi podludźmi


@Abstrakcyjne_Kapibary: Oho, już od początku widzimy prawicowy, katolicki szacunek do bliźniego

Możesz sobie mówić co chcesz i stękać. Dla mnie jest to jedna z najistotniejszych kwestii prawnych i im bardziej tłuki twojego pokroju będą protestować, tym głośniejsi będziemy. ¯\_(ツ)_/¯
Skoro to takie "śmieszne i nieznaczące" prawa to je po prostu wprowadźmy.
  • Odpowiedz
@ilem: Źródło z wikipedii, jednak na tej samej wikipedii można przeczytać "Późniejsza „konstytucja” (uchwała sejmowa) z 1586 przewidywała karę śmierci za czyny przeciwko moralności i dobrym obyczajom (sodomia, homoseksualizm)" więc co to za #!$%@? xD
  • Odpowiedz