Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret:

czyli każdego prawaka i katolika? xD

Dlaczego każdego? Tylko tych zidiociałych, których pełno na wykopie.

Mam wielu znajomych prawaków czy katolików i jeszcze nigdy nie usłyszałem od nich takiego #!$%@? bez sensu jak od wykopków. Szanuję ich, bo mają rozum i przede wszystkim potrafią dyskutować z sensem i bez obrażania.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia mhm. #!$%@?. Kilka postów wyżej napisałeś że poznałeś że jest prawakiem bo brak rozumu i katolem- bo brak szacunku do bliźniego.

Więc przypisujesz te cechy każdemu lub większości prawakow i katolików.

Jesteś nietolerancyjny więc nie oczekuj tolerancji.
  • Odpowiedz
Jesteś nietolerancyjny więc nie oczekuj tolerancji.


@KakaowyTaboret: Tolerancja =/= bycie miękką cipą dającą sobie pluć w twarz.

Więc przypisujesz te cechy każdemu lub większości prawakow i katolików.

Tylko wykopkom. Akurat tutejsza "prawica" ma spory deficyt godności człowieka i #!$%@? ich prymitywizm, którego nie spotkałem u konserwatystów w realnym życiu.


#!$%@?.

Argument nie do podważenia, proszę mnie zakuć. #pdk
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia

Aha. Tylko trzy sprawy:

Paradoks przezycia- większość userow wykopu to lurkerzy- jesteś pewien że takie poglądy ma większość prawicy i katoli z wykopu czy tylko jakaś głośna część?

Dwa- jak rozumiem nie bycie miękka cipka to obrażanie ludzi którzy nic Ci nie zrobili bo należą do tej samej grupy? Na dodatek dość licznej. Więc plujesz na niewinne osoby ale to nie nietoletancjaxd

Trzy- mogę Ci na vikop ru znalezc osoby które
  • Odpowiedz
większość userow wykopu to lurkerzy- jesteś pewien że takie poglądy ma większość prawicy i katoli z wykopu czy tylko jakaś głośna część?

To niech ta cicha część przestanie siedzieć jak myszy pod miotłą i zacznie się wypowiadać. Mogą mieć pretensje tylko do samych siebie. Bo póki co z moich obserwacji wynika, że większość prawaków na tej stronie ma jakieś problemy psychiczne. Dzięki wykopowi właśnie, znienawidziłem prawicę widząc ten prymitywizm i ciągłe przeinaczanie
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia xd ja #!$%@? odpowiedzialność zbiorowa myślałem że skończyła się z komuna a udowadnianie braku winy z wprowadzeniem prawa rzymskiego xd

Większość ma w dupie te wojenki może dlatego się nie wypowiadają? Albo nawet konta nie mają xd

I gdzie napisałem że nazwanie podczlowoekiwm to nic takiego?

I nie sugeruje że lewaków się nie obraża xd

Jeśli byłeś wyzywany odnajgorszych to jasne że to coś złego. Nie zaprzeczam przecież.

Przykłady z tego
  • Odpowiedz
Większość ma w dupie te wojenki może dlatego się nie wypowiadają?


@KakaowyTaboret: To po #!$%@? ich przywołujesz jako argument?

ja #!$%@? odpowiedzialność zbiorowa myślałem że skończyła się z komuna a udowadnianie braku winy z wprowadzeniem prawa rzymskiego xd

Mhm. Tak się tłumacz. Odpowiedzialność zbiorowa ma gówno do tego. Przyzwalając na pewne zachowanie przyczyniasz się do tego, że będzie się rozpowszechniało. ANI JEDNA osoba nie napisała do typa, który zaczyna dyskusję od
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia bardzo prosto- obraziłeś ich. Wojnę mogą mieć gdzieś ale to mogło zaboleć.

Oburza- sprowadzałem muzułmanów do pl w ramach walki z nietolerancja. No i to Ty wymagasz tolerancji.

To Ty nie masz argumentów by obrażać każdego prawaka i katolika xd osoby bez konta też obraziles
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Jeśli emocje już opadły to pomyśl czy tolerancją jest nazywanie dwóch grup- katolików i prawicowców jako osoby bez empatii i rozumu oraz stosowanie zasady odpowiedzialności zbiorowej oraz braku domniemania niewinności.

Jak pisałem- na vikop można znaleźć przykłady chęci odebrania praw człowieka teistom czy to znaczy, że tolerancją jest:

brak rozumu i godności człowieka poznałem, po tym, że jesteś pedałem.

kompletny brak empatii i szacunku do podstawowych praw człowieka- łatwo wywnioskować,
  • Odpowiedz
Jak pisałem- na vikop można znaleźć przykłady chęci odebrania praw człowieka teistom czy to znaczy, że tolerancją jest:


@KakaowyTaboret: Miałeś mi je podać.

ale czy Twój rozmówca nazwał podczłowiekiem każdego LGBTQ? Czy tylko Ciebie?

Jakie to ma znaczenie? Nikt nie zareagował na nazywanie mnie podczłowiekiem. Wielkie larum się podniosło dopiero, kiedy to ja prawaków obraziłem w mniej ofensywny sposób. ¯\_(ツ)_/¯ Wynika z tego, że nazywanie homosiów podludźmi jest akceptowalne w tym
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia ja #!$%@? jakie wniosku xd przesledz tag bekazkatoli to się zwlamiesz. I nazwano Ciebie a Ty obraziłeś niewinnych xd.

Aas i misiu wcale nie zdarta plyta- nie każe Ci dawać sobie płuc w ryj a nie atakować niewinnych. I cały czas to samo- jeden mnie obraził nawet nie wiadomo czy prawak więc mam prawo obrazić wszystkich i domagać się tolerancji. No ale jak ktoś Cię nie broni to możesz obrazac- ale
  • Odpowiedz