Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jakie wniosku xd przesledz tag bekazkatoli to się zwlamiesz.

?

Aas i misiu wcale nie zdarta plyta- nie każe Ci dawać sobie płuc w ryj a nie atakować niewinnych. I cały czas to samo- jeden mnie obraził nawet nie wiadomo czy prawak więc mam prawo obrazić wszystkich i domagać się tolerancji. No ale jak ktoś Cię nie broni to możesz obrazac- ale nie tą osobę a osoby z którymi może
@CzajnikZniszczenia:

Co to ma do lewicowości? XD Bo muzułmanie?


Polityka socjalna, liberalne podejście światopoglądowe, rozdział państwa od kościoła, poparcie homo związków... Rzeczywiście jestem prawakiem zarówno na osi światopoglądowej jak i gospodarczej.

Cały czas gadasz to samo i usiłujesz mnie do czegoś przekonać. Jeśli powtórzysz 2 raz ten sam argument to nie zareguję na niego inaczej. xD Już mnie to męczy i coraz bardziej mam wrażenie, że słusznie ich obraziłem. ( ͡
Do tego Szwedzi później od Polaków zdepenalizowali kontakty homoseksualne, a 1987 penalizowali seks w gejowskich łaźniach i homoseksualną prostytucję a dopiero w 2004 się z tego wycofali.- naprawdę historycznie wypadają gorzej od Polaków. No ale jak ktoś czerpie wiedzę z wykopu


@KakaowyTaboret: Jakie znaczenie ma historia? Mam się cieszyć, że Polska była kiedyś tolerancyjna jak teraz jest w ogonie Europy? XD

I tolerancja to tolerancja, a nie, że w ramach obrony
@CzajnikZniszczenia

To Ty wyskoczyłem jako 1 z historią.

Ty jesteś hipokryta- gdybyś zaatakował tego konkretnego człowieka to okej. Ale zaatakowales dwie grupy ludzi przy okazji ale samemu domagasz się tolerancji.

Na przykladzie- osoba A zaatakowała osobę B a osoba B obraziła całe zbiory X i Y nawet nie będąc pewna czy osoba B do tych zbiorów należy. I przypisujesz negatywne cechy większości osób z tych zbiorów. To właśnie brak tolerancji. Przeczytaj definicję.
@ilem: Ta mapa niczego nie dowodzi.
W Korei Południowej też było to od zawsze legalne, a dzisiaj jest to jedno z bardziej homofobicznych państw na świecie.

Brawa jednak dla Francji.