Wpis z mikrobloga

Ale jednego nie zmienicie, większość heteroseksualnych ludzi instynktownie będzie brać homoseksualistow za gorszy sort, tak już jesteśmy zaprogramowani i tyle.


@5ft8: XDDDD W takiej Holandii na przykład ludzie są inaczej zaprogramowani? Oczywiście, że to da się zmienić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak równie dobrze a w prostszy sposób gej może zapłodnić naturalnie jakąś kobietę (odpłatnie, bądź też nie), co nie zmienia faktu, że nie będzie to wspólne dziecko pary gejów.

Dwójka facetów bez niczyjej pomocy dziecka nie jednak zrobi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@CzajnikZniszczenia jak mówiłem dla mnie to obojętne, nic do równych praw nie mam. Akurat u mnie było parę gejów i byli normalnie traktowany. Raz jak się wyzywali to ktoś pojechał od pedałów, ale to wiadomo jak w szkole, mlodziaki jeżdżą po odstajacych uszach, lekko krzywym zgryzie czy brzydkim plecaku więc nie uważałem tego za jakieś szczególnie be.
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Może fanatyzm to niekoniecznie dobre słowo. Bardziej nwm niezdrowy radykalizm
Przypinasz ludziom łatki, obrażasz inne poglądy, stanowiska i uogólniasz
"Prawak na pewno, wnioskuję po braku godności człowieka. Katolicyzm wywnioskowałem po ilości jadu w poście"
Oczywiście tamten użytkownik nazwał cię brudnym podczłowiekiem itd.
Ale no nie tak być powinno
  • Odpowiedz
Bardziej nwm niezdrowy radykalizm

Faktycznie, chęć zalegalizowania swojego związku jest niesamowicie radykalna.

Przypinasz ludziom łatki, obrażasz inne poglądy, stanowiska i uogólniasz

Bo wiem kto tu przesiaduje i wiem jakie ma poglądy skoro mnie obraża. Przecież to było oczywiste, że jest konserwą.
Czekam na przykład gdzie przypisałem człowiekowi stanowisko i uogólniłem.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ale małżeństwo to normalny związek kobiety i mężczyzny. Geje i lesbijki mogą sobie jakąś umowę zawsze spisać sami. Homoseksualni nigdy nie spłodzą ze sobą potomków więc nie zasługują na przywileje.
  • Odpowiedz