Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 228
Baby są jakieś dziwne.
Bramki do metra, jedną z drugą staną metr przed bramką blokując ją i szukają tego cholernego biletu. A zbierze się takich kilka i nagle większość bramek zablokowana i korek. I szuka w tej torbie bez dna, szuka szuka kilka stuleci.
Ja jakoś nie mam problemu ogarnąć bilet tak, żeby był łatwo dostępny w torbie i wyciągnąć go przed bramkami bez blokowania ¯\_(ツ)_/¯
To jest jedna z tych rzeczy których totalnie nie rozumiem u kobiet. Już inne odpały babskie umiem wytłumaczyć, ale tego? Nie.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już inne odpały babskie umiem wytłumaczyć, ale tego? Nie.


@RandomDucklingGenerator: Egoizm, mamtowdupizm i myślenie tylko o sobie. Taka osoba nie przejmuje się tym, że komuś może przeszkadzać albo kogoś zirytować. Nie jest to cecha tylko kobieca, ale wg moich doświadczeń częściej zauważalna własnie u nich.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hans_Olo: i kobiety zdarzają się myślące o innych i nie blokują, i mężczyźni zdarzają się blokujący. Nie ma reguły, ale jak zauważyła @emilkos8 (moje spostrzeżenia są identyczne), częściej jednak kobiety to robią.

@Lord_Hunter: ja mam kartę w telefonie, telefon ciągle w łapie bo muzyka i kabel od słuchawek, polecam ten styl zakupów ()
  • Odpowiedz
@RandomDucklingGenerator: no wiadomo, są różne tendencje, inaczej to się objawia u roznych plci, część jest też determinowana biologicznie. Ale generalnie wolałbym by ludzie po prostu od siebie wymagali i nie usprawiedliwiali się płcią i nie mieli z nią związanych żadnych roszczeń. Aczkolwiek to myślenie nierealistyczne, świata niestety nie zbawie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thachi: ja staram się heheszkować z tego i obracać w żart jak się da i tłumaczyć osobom mniej racjonalnym jak podchodzić racjonalnie. Na przykładzie mojej mamie mogę powiedzieć, że cierpliwe tłumaczenie daje efekty!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@efceka: gdybym nie była niska i drobna to może bym tak zrobiła, ale niestety mam wygląd nastolatki i nawet uprzejme przeproszenie sprawia, że często zostaje opierdzielona :(
  • Odpowiedz