Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 228
Baby są jakieś dziwne.
Bramki do metra, jedną z drugą staną metr przed bramką blokując ją i szukają tego cholernego biletu. A zbierze się takich kilka i nagle większość bramek zablokowana i korek. I szuka w tej torbie bez dna, szuka szuka kilka stuleci.
Ja jakoś nie mam problemu ogarnąć bilet tak, żeby był łatwo dostępny w torbie i wyciągnąć go przed bramkami bez blokowania ¯\_(ツ)_/¯
To jest jedna z tych rzeczy których totalnie nie rozumiem u kobiet. Już inne odpały babskie umiem wytłumaczyć, ale tego? Nie.


#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zalesie
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RandomDucklingGenerator w Lidlu jest to samo. Na kasie już końcowa kwota i terminal gotowy a ta dopiero wyjmuje portfel. Oczywiście portfel wielki jak 7'' tablet, zanim tam właściwą kartę znajdzie to też dłuższa chwila mija. A chłop zwykle ma już kartę w łapie jak trzeba płacić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RandomDucklingGenerator: a propos blokowania, to mnie najbardziej r---------a talent do nagłego wyhamowania w miejscu. Idziesz za taką lebiodą, nagle da po hantlach, zatrzyma się na środku chodnika a Ty manewruj jak j----y Kubica w Monte Carlo xD
  • Odpowiedz
@RandomDucklingGenerator
I jeszcze case wysiadania z autobusu/tramwaju lub wychodzenia ze sklepu - kobieta krok zrobi na chodnik/przystanek i stoi, ogarnia i analizuje rzeczywistość, zastanawia się skąd i jak się tu wzięła i jaki jest sens życia... A z tyłu ludzie wychodzą i muszą się przeciskać i omijać.
  • Odpowiedz