Wpis z mikrobloga

Jak byłam młodsza byłam ciekawska, bo z wdż nic się nie wynosiło. Materiał z biologii również na niektóre pytania nie odpowiada. Dlatego pozostaje Internet.
Nawet nie wiecie, jakiego #!$%@? dostawałam, kiedy zamiast normalnie na forach odpowiadać na pytania,co chwila pojawiała się ta sama odpowiedz.
Zostawałam bez odpowiedzi na niektóre pytania lub się wstydziłam swojej niewiedzy.

#szkola #zalesie #zapytaj #dorastanie #przemyslenia #przegryw #logikarozowychpaskow #edukacja
A.....e - Jak byłam młodsza byłam ciekawska, bo z wdż nic się nie wynosiło. Materiał ...

źródło: comment_Fr38F1AEhJAfxEmK9YUXUyF4CtAWqBEt.jpg

Pobierz
  • 18
@Surrenderdorothy: Zmienia się, ale bardzo powoli. Wciąż wielu ludzi nie akceptuje faktu, że inni uprawiają seks i to niekoniecznie z partnerem na całe życie, ale choćby z kimś, z kim są od dwóch tygodni. Na wykopie nieraz widziałem oburzenie, że kobieta śmiała śmieć jakichkolwiek partnerów seksualnych, a jak jest ich więcej niż dwóch, to już wyzywano ją od ladacznic.

Nie oszukujmy się, zmiany w świadomości i postawach jeszcze długo zajmą. Osobiście
@AHScorpii myślę, że i znajdzie się takich, co w podstawówce uprawiają seks. Kiedyś ludzie się tym kitrali, dzisiaj chwalą, ale skutek jest taki sam: bombelki w młodym wieku.