Wpis z mikrobloga

Mam całe 10 par po miesiącu siedzenia na tinderze. Wszystkie oczywiście daję w prawo.
Są 4 rodzaje k0biet:
- usuwające parę od razu, gdy zobaczą, że jakimś cudem nas sparowało
- nieodpisujące
- przestające odpisywać po pierwszych max 5 wiadomościach
- odpisujące jednym słowem, tylko jeśli zadam jakieś pytanie, przez co ja przestaję pisać, bo ciągnięcie rozmowy na siłę nie ma sensu

To nie ma sensu. Chyba trzeba się poddać... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #tinder #zwiazki #stulejacontent #tfwnogf #s----------e #depresja #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #gozkiezale #gownowpis
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eigerstand: Taki tip, żeby sprawdzić czy laska jest kreatywna rzucaj pytania typu:

jakbyś była superbohateram to jaka by była Twoja specjalna umiejętność i jakbyś ją zdobyła :D?


Edit: To do jakiej szkoły chodzi itd. Często wychodzi podczas rozmowy właśnie na takie dziwne pytania.
  • Odpowiedz
@Sterownik: no i co mnie wołasz :D
taak zapisane w gwiazdach xd weź koleś xd OP ma po prostu słaby ryj, brak ładnej fryzury i tyle. Na tinderze liczy sie ryj i sylwetka, w zyciu zresztą podobnie. Jeśli OP to #przegrywfizyczny to ma pozamiatane raczej, jeśli tylko #przegrywpsychiczny to jest szansa że po terapii i zbieraniu doświadczenia w relacjach coś mu wyjdzie. A pewnie skonczy jako
  • Odpowiedz
A pewnie skonczy jako betaankomat dla jakiejś 29 letniej karyny z dzieckiem i tyle z tego będzie.


@pijekubusplay: dokładnie, dlatego zawsze mnie bawia te teksty o pójściu na terapie. Naprawdę warto wydawać sporo siana na terapie by później skończyć jako bankomat dla starej karyny xd to już lepiej olać wszystko i isc na diving xd
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: ja tam terapie polecam ale dla samego siebie i poprawy zdrowia psychicznego, przepracowania traum itp. Dla mnie połowa tych "przegrywów" na tagu wyśmiewające p0lka to zdradzi swoje ideały i sie w-------i w byle jaki związek z byle kim ze strachu przed samotnoscią xD
  • Odpowiedz
Dla mnie połowa tych "przegrywów" na tagu wyśmiewające p0lka to zdradzi swoje ideały i sie w-------i w byle jaki związek z byle kim ze strachu przed samotnoscią xD


@pijekubusplay: co do tego zeto wątpliwości, ze gdyby pierwsza lepsza p0lka dała im złudzenie dostępu do pusi to wszystko by rzucili i jeszcze gonili dawnych braci w przegrywie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: tak to jest jak sie nie zaznało seksu w wieku 17-25 lat i potem sie go idealizuje i stawia w roli swiętego graala, wiec lepiej pójść 10 razy na divy (a nie raz i to w dodatku pierwszy raz) żeby juz wiedzieć że to jest fajne ale nic specjalnego. Myśle za 4-5 lat bedzie wysyp takich postów że jednak kiedyś sie mylili i matka z dzieckiem jest calkiem spoko,
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: A to ciekawe swoja drogą co się stanie z obecnymi porzegrywami za te 5 lat gdy juz bedą dobijac do 30 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z doswiadczenia zyciowego to ci powiem, ze tacy przewaznie pokonczyli z madkami albo jakimis karyńskami, ktore zabieraja im całe wypłaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sterownik: @pijekubusplay: Jestem przegrywem fizycznym i psychicznym. Nie potrafię się do nikogo odezwać, a jeśli już kogoś poznam to nie mam o czym z nim rozmawiać i siedzę cicho. Przegrywem fizycznym jestem przez twarz i trochę też na własne życzenie przez delikatną nadwagę (190cm 90kg), ale nad tym pracuję i już udało się zrzucić 20 kg. Kiedyś byłem dużo grubszy.

@Eugeniusz_Zua: Nie chcę tak skończyć. Wolę
  • Odpowiedz