Wpis z mikrobloga

@xandra: to przecież żadne odkrycie że na gównosprzętach linux będzie działać szybciej. Windows nie jest najszybszym systemem operacyjnym, ale nie musi być - wystarczy że jest dość wszechstronny do codziennego użytku, a ta cała minuta w różnicy czasu startu (XD, co to za ziemniak) to niewiarygodna oszczędność rzeczywiście.
@Weewtorek: No właśnie jak widać na załączonym teście, przegrywa na "wspaniale dopasowanym" sprzęcie do oprogramowania xDDD Weź też pod uwagę, że Mac ma kilkadziesiąt konfiguracji, Win i Linux pójdą na wszystkim

@TenAnonToKlopoty: Hmm, mnie ogólnie jakoś szybciej chodzi na stacjonarce, a na lapku to w ogóle porównania nie ma ;)

@Koliat: Heh.
@xandra: to ja mówię o lapku
jak się ma dwa systemy to jest ten problem, że ciężko znaleźć programy z podobnymi funkcjonalnościami
ostatnio nie potrafiłem znaleźć klienta do RDP na linuxa który potrafi share'ować schowek, ale nie tylko tekst tylko całe pliki też
też bardzo dużo czasu szukałem klienta google driva który będzie współpracował z keepassem czy na tym, żeby włączyć hardware acceleration w chromie

na windowsie nie miałem jeszcze żadnych