Wpis z mikrobloga

Mój kumpel zwariował,

wczoraj był u mnie grill, wpadł też kumpel (przyszywany kuzyn)ze swoją różową. Ziomek, przyjaciel rodziny na etacie razem z różową mają pewnie z 7 k razem - syn 16 lat bardzo zdolny (1 rok liceum, bio-chem miał 5, więc chyba lekarz przyszły) a nagle oni oświadczyli, że kupują działkę i chcą budować dom na kredyt na 30 lat + działkę dopiero kupią xD

Dodam, że jeżdżą 15 letnim autem, to zamiast ładnie doinwestować mieszkanie, auto albo ogólnie pozwiedzać świat sobie to oni chcą się w to pakować.... Kij, że młody nawet w tym nie pomieszka. Bo jak oni skończą to on wyjedzie i zostaną sami.

Mają mieszkanie po rodzicach na ładnym osiedlu które choć małe bo małe ale służyło. To zamiast hajs dać młodemu na start, żeby firme założył, auto sobie kupił i zarabiał duży hajs albo na studia - to oni będą budować piętrowy dom w którym będą mieszkali sami bo młody zdolny to za trzy lata wyjedzie i ich zostawi.

Mój kuzyn (inny, co budował dom i wie jaki to wydatek) ma jeszcze do nich dzwonić, ale myślę, że oni już zdecydowali. Najgorsze w tym wszystkim, że przyszywany kuzyn ma sprzedać to mieszkanie do którego ma prawa jego siostra, a szwagierka siostry różowej (która pewnie za to nic nie dostanie)

No masakra, co wy o tym myślicie?

#dom #rodzina #znajomi #polska
Pobierz jmuhha - Mój kumpel zwariował,

wczoraj był u mnie grill, wpadł też kumpel (przyszy...
źródło: comment_rVjwQ78SIUdRTyGNW4mu25k8nloXRPJx.jpg

Waszym zdaniem

  • Powinni zostać tam gdzie są 42.8% (864)
  • Powinni budować dom 57.2% (1154)

Oddanych głosów: 2018

  • 68