Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie widzi na tym zdjęciu ze stacji na butelce etykiet białych z czerwonym kolorem/napisami to niech idzie do okulisty.
Ten Żywiec 0% co pokazuje na swoim gniocie to białe tło ale napisy niebieskie z każdej strony. Jest różnica?
Jest. Kolor czerwony to zwykłe p--o alkoholowe. Niebieskie to 0%
#kononowicz #suchodolski #mexicano
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: Może rzeczywiście trzeba odwiedzić okulistę. Bez powiększania widać.
Białe tło na obu etykietach. Na tylnej na środku napis. Tło w kolorze czerwonym, w środku napis białymi literami. Z przodu widać kawałek napisu i rysunku kawałek też w tych kolorach co z tyłu.
@piSSowiec39: nie żyje, ale nie nawidzę takiej obłudy.
  • Odpowiedz
@dizel81: Bardziej to wygląda na biale pszeniczne ( coś w stylu Witbier) od Namysłowa, szyjka jest dziwnie wypukła, prosze mi zaufać wypiłem Namysłowów kilka tysięcy szt. do tego jestem piwowarem od bodajże 9 lat ( namysłów kiedyś był dobry i była/jest darmowa butelka, a to dla piwowara skarb). Jedyny zarzut jaki mam to szyjka wydaje się dłuższa.
BIBIK - @dizel81: Bardziej to wygląda na biale pszeniczne ( coś w stylu Witbier) od N...

źródło: comment_avwRaI7Mft81GtmNgfmIrVgP2O5MOnni.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BIBIK: Co do marki piwa to się nie wypowiem, ale jestem pewny że to p--o alkoholowe. Etykiety białe z czerwonymi wstawkami. W sumie dużo piw by tu pasowało.
  • Odpowiedz
@kubekwkubek: Piłem dużo 0% swego czasu "piwa" i zawsze to był kolor etykiety niebieski bądź białe na niebieskim tle. Producenci tak robią żeby łatwiej było odróżnić tez z alkoholem od tych bez.
  • Odpowiedz
@dizel81: To jest wiele odstępstw od tej normy. Poza tym tam nie widać wcale czerwonych liter. Czerwony, który tam widzisz, jest efektem typowej aberracji chromatycznej na zdjęciu. P--o jest trudne do rozpoznania, nie jest to żadne z powszechnych polskich piw, bo zgodnie z panującym trendem chyba wszystkie mają teraz krawatkę wokół całej szyjki, a to takiej nie ma.
  • Odpowiedz