Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goodie_pl: mam dziś urodzinki i siedzę cały dzień sama w mieszkaniu, bo mimo że wolne, że piękna pogoda to nie mam z kim nawet wyjść na urodzinowe p--o. taka konsola byłaby moim najlepszym przyjacielem () zabrałabym ją na p--o i nad wodę i spędzała z nią wszystkie wieczory!
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Bo zaproszę komary żeby pograły ze mną i reszta ludzi będzie miała reszta ludzi będzie miała spokój od tych krwiożerczych owadów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Zawsze jak mam ochotę zjeść pizzę to idę w porze obiadowej niezapowiedziany do mojej Babci, która mieszka niedaleko i połykam powietrze, żeby burczało mi w brzuchu. Jak tak zrobię to ona zawsze mówi weź tu wnuczuś wykręć numer (na takim śmiesznym telefonie z tarczą) do pizzerii i zjemy sobie pizzę. No i dzisiaj też tak zrobiłem i siedzę sobie u Babci i patrzę jednym okiem na telewizorek w meblościance
  • Odpowiedz