Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Goodie_pl: Bo moja różowa nie potrafi into komputery a chciałem ją trochę wciągnąć w gierki (na padzie w tekena jakoś jej idzie). Myślę, że jakbym jej pokazałkilka ekskluzywnych tytułów na konsolę np. god od war () to mogłoby się to udać. PS jak wygram to wstawiamy zdjęcie z różową.
  • Odpowiedz
Nie ja spędzę lato, ale szwagier. Jego żona (moja siostra) zalala mu wodą z kwiatka czy innego badyla jego Xbox One i w sumie zadowolona, ze szwagier nie gra. Zamierzam wygrać i to zmienic ( ͡º ͜ʖ͡º) jak wygram daje szwagrowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: bo nie mam i nigdy nie miałam żadnego PS, a chciałabym mieć coby nauczyć się grać i pokonać kiedyś niebieskiego w jakichś jego super gierkach
  • Odpowiedz
Bo cała sesja zaliczona w najgorszym semestrze więc nie pozostaje nic lepszego do robienia niż całe dnie spędzone na graniu na PS4 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: ah kurła. Od półtora roku zbieram się na zakup, odkąd wyprowadziłem się od rodziców, ale ciągle jest coś ważniejszego i różowa marudzi. (,) dobrze wie, że na PSX, potem PS2 i PS3 miałem przegrane jakieś miliard godzin. PS4 jakoś nie kupiłem, i tak ciągle pojawiają się zaległości. A bym w God of War pograł. A taki RDR2 ah... i ten piękny Horizon, Spider-man i Wiedźmin.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl : Dlaczego powinienem spędzić lato przy konsoli? W zeszłym roku mój znajomy oddał mi swoją konsolę na czas kolokwium, żeby wszystko pozdawał, w tym czasie zdążyłem zaznajomić się i odkryć wiele atrakcji jakie daje plejka, po prostu się zakochałem. Sam podejmuje walkę na uczelni od października więc wakacje to czas gdzie będę mógł spędzić przy konsoli jak najwięcej czasu i nawet na okres egzaminów nikomu bym jej nie oddał :)
  • Odpowiedz